Haber Detayı
28 Kasım 2021 - Pazar 21:09 Bu haber 1142 kez okundu
 
Türkiye Salon Okçuluk Şampiyonası sona erdi.
25-28 Kasım 2021 tarihleri arasında Samsun İlkadım Okçuluk Tesislerinde düzenlenen ve 80 kulüpten 512 sporcunun katıldığı Salon Okçuluk Federasyon Kupası sona erdi.
SPOR Haberi
Türkiye Salon Okçuluk Şampiyonası sona erdi.

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Ödül Törenine katılarak sporcularımıza ödüllerini verdi.  

 

Dereceye giren ve katılım gösteren tüm sporcularımız ile klasik yay yarışmasında 1. olan 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları Olimpiyat Şampiyonu Mete Gazoz’u  tebrik eden samsun Valisi Dağlı,  “Uluslararası müsabakalarda ülkemizi başarıyla temsil ederek madalya kazanan gençlerimiz, bayrağımızı buralarda dalgalandırmakta ve biz de bununla büyük bir gurur duymaktayız. Sporcularımızın uluslararası alanındaki başarıları arttıkça ve bunun getirdiği imkânlar çoğaldıkça, ailelerin çocuklarını spora yönlendirme şevklerinin de büyüdüğünü görmekteyiz. 

 

Samsun’umuzda da 106 spor tesisimiz ile çocuk ve gençlerimizi sporla tanıştırmak, sporu geniş kitlelere yaymak amacıyla gayretli çalışmalarımız devam ediyor. Gençlerimize yapılan yatırım, geleceğimize yapılan yatırımdır. Ülkemiz eğitimli, nitelikli, sağlıklı, milli ve manevi değerlere sahip gençlerimizin omuzlarında yükselecektir.” dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Türkiye, Salon, Okçuluk, Şampiyonası, sona, erdi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı