Haber Detayı
16 Mart 2020 - Pazartesi 20:20 Bu haber 677 kez okundu
 
TÜYAP Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı Sona Erdi.
Tüyap Samsun 5. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, 10 - 15 Mart tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.
EKONOMİ Haberi
TÜYAP Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı  Sona Erdi.

Fuara  Ülke Genelinden ve Yurtdışından  20.428  Profesyonel Ziyaretçi katıldı.

 

20.428 profesyonel ziyaretçinin ağırlandığı fuarda; yurt içinden gelen ziyaretçilerin bayilik ve ürün tedariki konularında ikili iş görüşmeleri ve ticari bağlantılar yapmalarının yanı sıra, perakende mağazaları ve mağaza zincirlerinde Samsun ve Karadeniz Mobilyasını tanıtmak, ürün ihracatı yapmak için önemli iş görüşmeleri ve ön protokoller gerçekleştirdiler.

 

Mobilya sektörünün nabzı Samsun’da Attı

 

Bu yıl beşincisi gerçekleştirilen fuar ülke ekonomisine olumlu katkılar sağlayarak mobilya ve dekorasyon sektörünün 2020 trendleri ile buluşma noktası oldu.  Türkiye’nin en eski mobilya üretim bölgelerinden biri olan Samsun’ da gerçekleştirilen fuar ile ve Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı çağdaş ve özgün tasarımları,  yeni donanım ve teknolojilerini mobilya toptancıları ve tüm ilgililere tanıttı.

 

İkili İş Görüşmeleri Gerçekleştirildi

 

Samsun 5. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nın katılımcı ve ziyaretçileri; ürünlerin gelişimini ilerleyen teknolojik gelişmeleri yakından tanıma ve yeni ürün ve tasarımlar hakkında bilgi edindi, firmaların üretim-satış kapasitelerinin değişen dengelerini ve ürün fiyatlandırmalarını takip etmelerinin yanı sıra üretici firmalar ile ziyaretçiler arasında ikili iş görüşmeleri yapıldı.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: TÜYAP, Samsun, 5., Mobilya, Dekorasyon, Fuarı, , Sona, Erdi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı