Haber Detayı
21 Haziran 2016 - Salı 10:51 Bu haber 2209 kez okundu
 
Uğur Aslan’dan Şiirli Ramazan
Canik Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Günleri Etkinlikleri nin 13. gününde Uğur Arslan katılanlara şiir dolu akşam yaşattı.
SANAT Haberi
Uğur Aslan’dan Şiirli Ramazan

Canik Belediyesi’nin, Ramazan geleneğini yaşatmak ve Ramazan'da toplumsal kaynaşmayı sağlamak amacıyla düzenlediği "Ramazan Günleri Etkinlikleri" bu yıl da dolu dolu geçiyor. Her akşam farklı bir etkinliğin gerçekleştirildiği Canik Adnan Menderes Demokrasi Meydanı'nda, her kesimden insan Ramazan ayının manevi atmosferini yaşamaya devam ederken, etkinliklerin 13. gününde Uğur Aslan şiirleriyle dinleyenleri büyüledi.

 

UNUTULMAZ RAMAZAN AKŞAMI

Ramazan Günleri Etkinlikleri kapsamında Onbir ayın sultanının manevi atmosferinin yaşandığı Canik'e gelen Uğur Arslan, birbirinden güzel şiirlerini sevenleriyle paylaşarak, Adnan Menderes Demokrasi Meydanı'nı dolduranlara unutulmaz bir Ramazan gecesi yaşattı. Okuduğu şiirlerle vatandaşlardan büyük ilgi gören Uğur Arslan, yaklaşık bir buçuk saat süren programda Caniklilere duygu dolu anlar yaşattı.

 

Başkan Osman Genç, Ramazan Günleri Etkinliklerine katkısından dolayı Uğur Arslan’a seramikten Osmanlı kaftanı hediye etti.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Uğur, Aslan’dan, Şiirli, Ramazan, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı