Haber Detayı
06 Aralık 2017 - Çarşamba 10:20 Bu haber 1708 kez okundu
 
Ukrayna Golf Federasyon Başkanı Samsun’da
Ukrayna Golf Federasyon Başkanı Krykun Aleksandr Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Kulübü’nü ziyaret etti.
SPOR Haberi
Ukrayna Golf Federasyon Başkanı Samsun’da

 Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor Kulüp Başkanı Kadir Koçak,Samsun'a gelen Ukrayna Golf Federasyon Başkanı Krykun Aleksandr'a Samsun Golf Kulübünü gezdirdi.

Golf atış denemesi de yapan Aleksandr,"Burası Samsun'a büyük prestij kazandıran bir yer olmuş. Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı Golf Kulübü gerçekten takdire şayan. İlk kez bu kadar güzel ve şaşırtıcı bir saha ile karşılaştım. Uluslararası platformda Samsun adını golf sahası ile Dünyaya duyurmuş durumda.Karşılıklı fikir alışverişi ile birbirimizden öğreneceğimiz çok şey var" dedi.

SAMSUN GOLF ALANI DÜNYADA SES GETİRDİ

Samsun'da yapılan İşitme Engelliler Olimpiyatlarını hatırlatan Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor Kulüp Başkanı Kadir Koçak da,"Denizden dolgu yaparak elde edilmiş bir sahamız var. Golf alanımız İşitme Engelliler Olimpiyatlarında da oldukça çekişmeli mücadelelere sahne oldu. Golf projesi şehrimizi dünyada ses getiren bir kent haline getirdi. Bu tesis ile birlikte Samsun, golf alt yapısına sahip şehirler kategorisine girdi" diye konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör:
Etiketler: Ukrayna, Golf, Federasyon, Başkanı, Samsun’da,
Yorumlar
Haber Yazılımı