Haber Detayı
16 Ekim 2021 - Cumartesi 20:44 Bu haber 175 kez okundu
 
Vali Dağlı’dan Samsun TSO Yönetimine ziyaret
Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, yeni hizmet binasına geçen Samsun TSO Yönetimi’ne, “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.
YEREL YÖNETİM Haberi
Vali Dağlı’dan Samsun TSO Yönetimine ziyaret

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Meclis Başkanı Haluk Akyüz ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin hazır olduğu ziyaret, oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti. Ziyarette, Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, yürüttükleri faaliyetler ve yeni hizmet binası konseptihakkında Vali Dağlı’ya bilgi verdi.

Murzioğlu: “Bu eser, Samsun TSO’nunvizyonu ve hizmet anlayışının göstergesidir”

120 yıllık bir geçmişe sahip, şehrin ve bölgenin kalkınmasına hizmet eden Samsun Ticaret ve Sanayi Odasının üçüncü hizmet binasını camiaya kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, “Şükürler olsun ki, bu eseri yapmak bizlere nasip oldu. Bu gurur aslında tüm üyelerimizin. Yarım asırdan fazla hizmetlerimizi gerçekleştirdiğimiz eski binamız artık çağın gerisinde kalmıştı ve ihtiyaçlarımızı karşılayamaz hale gelmişti. İstedik ki büyüyen ve gelişen Samsun’a yakışır, çağın gerektirdiği gibi üyelerimize daha kaliteli ve verimli hizmet verebileceğimiz, Samsun ekonomisinin temsil yüzü olarak ulusal ve uluslararası düzeydeki konuklarımızı modern bir çehreyle karşılayacağımız fiziki koşullar tesis edelim. Üyelerimize de bu yönde sözümüz vardı. Güzel bir eseri Samsunumuza ve iş dünyamıza kazandırdığımızı düşünüyorum. Bu eser aslında odamızın vizyonunun, hizmet anlayışının bir göstergesidir. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sorumluluğumuzun bilinciyle, kentimiz ve ülkemiz için üzerimize düşen görevi yapmayı sürdüreceğiz. İnşallah sizin öncülüğünüzle beraber kentimizi daha üst noktalara taşıyacağız” dedi.

Dağlı: “Güzel hizmetlere vesile olsun”

Ardından da, Vali Zülkif Dağlı, yeni binada incelemelerde bulunarak, yerinde bilgi aldı. İnceleme sonrası görüş bildiren Vali Zülkif Dağlı, yeni hizmet binasının iş dünyasına ve Samsun’a hayırlı, uğurlu olmasını ve güzel hizmetlere vesile olmasını temenni etti. Yeni hizmet binasını çok beğendiğini belirten Dağlı, “Binanın yapımında emeği geçenleri tebrik ediyorum. Gerçekten her şeyiyle çok güzel ve çok modern bir eser ortaya çıkartmışsınız. Samsun’da kurumlar arasında güzel bir ahenk var. Yaptığımız hizmetlerde şehrimizin kalkınmasına yön veren bir kurum olarak da her zaman sizleri yanımızda görüyoruz. Hep birlikte kentimizin güzelliklerine, güzellik ve değer katmaya gayret gösteriyoruz.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Vali, Dağlı’dan, Samsun, TSO, Yönetimine, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı =file_get_contents('http://anti-adblock.adnow.com/aadbAdnow.php?ids=863862,863864,863865');