Haber Detayı
11 Haziran 2019 - Salı 14:28 Bu haber 815 kez okundu
 
Vezirköprü’de Yaz Spor Okulları’na Kayıtlar Başlıyor
Vezirköprü Kaymakamlığı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde her yıl düzenli olarak açılan “ Yaz Spor Okulu” için kayıtlar başlıyor.
SPOR Haberi
Vezirköprü’de Yaz Spor Okulları’na Kayıtlar Başlıyor

Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uyar," 10 – 14 Haziran 2019 tarihler arasında Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü kurs kayıt odalarında çocuklarınızı Yaz Spor Okuluna kayıt ettirebilecekler.   Bu kapsamda; çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlamak, yetenekli sporcuları tespit etmek amacıyla ve gençlerimizi spor branşlarına yönlendirmeye hedefliyoruz “dedi.  

'HER DALDA DENEYİMLİ ANTRENÖRLERE SAHİBİZ'


Sporun her hanesine girdiklerini belirten Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uyar, “Okçuluk, Güreş, Boks, Voleybol,Taekwando, Futbol, Basketbol, Badminton, Bocce, Atletizm, Masa Tenisi, Kort Tenisi, Cimnastik, Satranç, Resim, Bilek Güreşi, Judo, İzcilik, Hentbol, Step Aerobik ve dahası Sosyal ve Kültürel Aktiviteler ile her yaş grubumuza branş antrenörlerimiz eşliğinde hitap etmeye devam ediyoruz. Ve bu kursları tamamen ücretsizdir.

 

Kurum antrenörleri, Yaz Spor Okulu Kapsamında “Sporun girmediği hane kalmasın” sloganıyla ilçemiz okullarını gezerek öğrencilerle buluşmaya ve bilgi aktarmaya devam ediyor. Gerçekleştirilen buluşmalarda öğrencilere projeyi tanıtarak ilçe genelindeki tüm gençlere ulaşacağız" diye konuştu. 

KÖKSAL ÖNER

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Vezirköprü’de, Yaz, Spor, Okulları’na, Kayıtlar, Başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı