Haber Detayı
14 Ekim 2020 - Çarşamba 19:01 Bu haber 1805 kez okundu
 
Yakakent'te CHP Hayır Çarşısı Vatandaşın Ayağına Gidiyor
CHP Yakakent İlçe Örgütü'nün kurduğu Hayır Çarşısı vatandaşın ayağına gidiyor.
SİYASET Haberi
Yakakent'te CHP Hayır Çarşısı Vatandaşın Ayağına Gidiyor

CHP Yakakent İlçe Başkanı Hayri Kara, CHP olarak,  Yakakent'in her mahallesinde yaşayan vatandaşa ulaşma sözü verdiklerini ve bu sözü yerine getirmek için çalıştıklarını söyledi.

 

Hayri Kara, göreve geldikleri günden itibaren ilçe yönetimi, kadın kolları ve gençlerle birlikte Yakakentlilerin sorunlarının çözümü, ihtiyacı olanların belirlenmesi ve katkı sağlanması, ülkenin geldiği durum ve çözüm önerilerinin anlatılması adına durmadan ve dinlenmeden halkın arasında olduklarını belirterek, "CHP Yakekent İlçe Örgütü olarak sadece seçim zamanlarında değil, her zaman halkımızın yanında olmak amacıyla yola çıktık. Yetişebildiğimiz kadarıyla, hastalıkta, sağlıkta ve mutlu günlerinde vatandaşlarımızın yanında olmaya sevinçlerini ve kederlerini paylaşmaya çalışıyoruz.

 

Bununla da yetinmeyerek ihtiyacı olanlar için açtığımız hayır çarşımızı, artık bize ulaşamayan vatandaşlarımızın ayağına götürmeye başladık. Hayır Çarşımıza yapılan bağışlar o kadar arttı ki yapılan bağışları köylere götürme kararı aldık. Böylece bize ulaşamayan vatandaşlarımıza yaşadıkları yerlerde katkı sağlıyoruz. İlk ziyaretimizi  Karabağ Mahallesi'ne yaptık. Hayır Çarşımızı burada açtık ve ihtiyaç sahiplerine katkı sağlamaya çalıştık." dedi.

 

CHP YAKAKENT TABLET KAMPANYASI BAŞLATTI

 

CHP Yakakent İlçe Örgütü olarak Pandemi nedeniyle kapalı olan okullara gidemeyen ve uzaktan eğitim almak için donanımı olmayan çocuklar için de CHP İlçe Örgütü olarak bir tablet kampanyası başlattıklarını ifade eden Hayri Kara, " İlk etapta bağışlanan 10 tabletimizi de ihtiyaç sahibi öğrencilerimize bizzat teslim ettik. Halkımız dokunmaya, onların yanılarında olmaya, dertlerine çözüm üretmek için çalışmalara devam edeceğiz. CHP'nin Yakakent'te iktidar olması için elimizden geleni yapmaya da devam ediyoruz. İlk günkü heyecanımız ve çalışma isteğimiz artarak devam ediyor." diye konuştu.

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Yakakent'te, CHP, Hayır, Çarşısı, Vatandaşın, Ayağına, Gidiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı