Haber Detayı
14 Mayıs 2017 - Pazar 11:32 Bu haber 2651 kez okundu
 
Yavuzselim, Yaşam Merkezine Kavuşuyor
Yaptığı yatırımlarla mahalleleri dönüştüren Canik Belediyesi tarafından Yavuzselim Mahallesi'ne inşa edilen Şehit Muhsin Yazıcıoğlu Kültür, Eğitim ve Yaşam Merkezi inşaatı hızla ilerliyor.
YAŞAM Haberi
Yavuzselim, Yaşam Merkezine Kavuşuyor

Başkan Osman Genç, içerisinde çocuklar, gençler ve kadınlar için bir çok bölüm olacak olan tesisin çalışmalarını yakından takip ediyor. Yavuzselim Mahallesi'nde dönüşüm devam ediyor.

 

"Güzel Evim, Mutlu Geleceğim" projesinin yanında doğalgaz, elektrik, kanalizasyon gibi alt yapı çalışmaları tamamlanan mahallede Canik Belediyesi tarafından yapılan ve Şehit Muhsin Yazıcıoğlu'nun adını taşıyacak olan Kültür, Eğitim ve Yaşam Merkezi inşaatında sona yaklaşıldı. İçerisinde çok amaçlı salon, müzik okulu, sıbyan mektebi, aile sınıfları ve etüt odaları bulunacak olan merkezin inşaat çalışmalarını Canik Belediye Başkanı Osman Genç yakından takip ediyor.

 

PROJELER İHTİYAÇLARA GÖRE

 

Mahalle sakinleri tarafından ilgiyle karşılanan ve vatandaşlarla sohbet eden, onları dinleyen Başkan Osman Osman Genç, Kültür, Eğitim ve Yaşam Merkezi inşaatını gezerek çalışmaları kontrol etti, inşaat hakkında ilgililerden bilgi aldı. Projeleri halkın istek ve ihtiyaçlarına göre planladıklarını belirten Başkan Genç, "Merkezimizde inşaat çalışmalarımız çok hızlı ilerliyor. Bende binanın her sürecini yakından takip ediyorum. İnşallah en kısa sürede içerisinde her yaştan insanımız için her şeyi düşündüğümüz kültür merkezini en kısa sürede hizmete açacağız" dedi.

 

 MUHTARDAN TEŞEKKÜR

Şehit Muhsin Yazıcıoğlu Kültür, Eğitim ve Yaşam Merkezi'nin inşaat çalışmalarını incelemeleri sırasında Başkan Osman Genç'e eşlik eden Yavuzselim Mahallesi Muhtarı Selim Gökçen de, mahallelerine yaptığı çalışmalardan dolayı Başkan Genç'e teşekkür etti. Gökçen, şunları söyledi: "Başkanımız her zaman bizlerin yanında oldu. Bizlere verdiği önemi de mahallemize yaptığı hizmetlerle gösteriyor. Yavuzselim Mahallesi olarak Başkanımızdan ne zaman bir şey istesek bizleri hiç kırmadı, her zaman isteklerimizi yerine getirdi. Bu bakımdan Başkanımıza mahalle sakinleri olarak çok teşekkür ediyoruz."

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör:
Etiketler: Yavuzselim,, Yaşam, Merkezine, Kavuşuyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı