Haber Detayı
30 Aralık 2019 - Pazartesi 19:43 Bu haber 653 kez okundu
 
YEDAŞ’a En İyi Teknolojik Yatırım Ödülü
YEDAŞ En İyi Teknolojik Yatırım Ödülüne layık görüldü.
EKONOMİ Haberi
YEDAŞ’a En İyi Teknolojik Yatırım Ödülü

 

 

YEDAŞgerçekleştirdiği  dijital gelişmelerle EDAŞ ONLİNE projesi ileInternational Busines Magazine tarafından düzenlenen ve dünyaca ünlü şirketlerin katılımıyla gerçekleşen yarışmada Sürdürülebilir Elektrik Dağıtımı için En İyi Teknolojik Yatırım Ödülüne layık görüldü.


YEDAŞ’ın iş süreçlerinde vazgeçilmezleri arasında yer alan ‘Liderlik’ ve ‘Kalite’ye verdiği önem sayesinde, bugün büyük dünya şirketleri arasından ‘Sürdürülebilir Elektrik Dağıtımı için En İyi Teknolojik Yatırım Ödülüile ödüllendirilmesinin önemine değinen YEDAŞ Genel Müdürü Hasan Yasir BORA, “ EDAŞ ONLİNE projesini iş süreçlerine dahil edip, elektrik dağıtımı sektöründe de bu ödülü alarak sektöre yön veren ve Avrupa ki dağıtım şirketlerininde uygulamalarımızı yakından takip ettiği bir şirkete dönüşmüş durumdayız.

 

 Sürdürülebilirlik anlayışı ve ileri teknoloji uygulamaları ile sektöre yön veren yeni nesil elektrik dağıtım şirketi olmayı kendilerinehedef belirlediklerini söyleyen Genel Müdür Bora, “YEDAŞ olarak dijital dönüşümünü tamamlamış, müşteri memnuniyeti üst sıralarda olan yeni nesil elektrik dağıtım şirketi konumuna gelmiş bulunmaktayız.” diye konuştu.
 

EDAŞ ONLİNE İLE DAHA HIZLI HİZMET

YEDAŞ, yeni bağlantı sürecini dijital ortama taşıyarak. İlgililerin YEDAŞ’a gelmeden 7/24 hizmet alabileceği, Tüketicilerin bağlantı başvuru işlemini, dijital ortam üzerinden hızlı, kolay bir şekilde gerçekleştirmesi ve takip edebilmesi için “EDAŞ Online Bağlantı Başvuru Sistemi’ni hayata geçirdi. Tüketici, YEDAŞ’ın yeni elektrik tesisat başvurusu için geliştirdiği ve web sitesinde Müşteri Destek kolonu altında konumlandırılan “EDAŞ Online Bağlantı Başvuru” bölümüne giriş yaparak ilgili formları dolduracak. Süreç, gerekli dosyaların sisteme yüklenmesi ile başlatılmış olacak.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: YEDAŞ’a, En, İyi, Teknolojik, Yatırım, Ödülü,
Yorumlar
Haber Yazılımı