Haber Detayı
19 Aralık 2017 - Salı 18:27 Bu haber 2781 kez okundu
 
YEDAŞ’tan çalışanlar arası bilgi yarışması
YEDAŞ, İş Sağlığı Güvenliği alanında farkındalık yaratmak amacıyla çalışanları arasında İş’te Güvenlik Bilgi Yarışması düzenleyerek başarılı ekipleri ödüllendirdi.
EĞİTİM Haberi
YEDAŞ’tan çalışanlar arası bilgi yarışması

2011 yılından bu yana olası iş kazalarını ve bunların etkilerini en aza indirmek üzere İş Sağlığı Güvenliği tedbirlerini geliştiren YEDAŞ, çalışanlarını İş’te Güvenlik Bilgi Yarışması’nda bir araya getirdi.

 

Düzenlediği iş sağlığı güvenliği eğitimleri,  gerekli araç gereç ve ekipman desteği ile tüm çalışanlara sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı yaratmanın yanı sıra, konunun hassasiyetinin kavranması amacıyla değişik uygulamalar da hayata geçiren YEDAŞ, hizmet verdiği 5 ilde arıza onarım bakım çalışanları arasında “İş’te Güvenlik Bilgi Yarışması” düzenledi.

 

Kasım ayında Samsun, Ordu, Çorum, Amasya, Sinop illerinden 3’er kişiden oluşan 37 ekibin başvuru yaptığı yarışmada ön eleme turları il koordinatörlüklerinde gerçekleşti. 14 Aralık tarihinde Grand Amisos Hotel’de gerçekleşen Büyük Final’e Sinop’tan Grup Kontrol Kalemi; Samsun’dan Grup Güven; Amasya’dan Sağlamcılar; Çorum’dan Poyraz; Ordu’dan Lanyard Gücü takımı katılma hakkı kazandı.

 

 İş Sağlığı ve Güvenliği hakkında önemli hususların sorulduğu ve üzerinde detaylı yorumlar yapıldığı yarışmada çalışanların bilgileri güncellendi. Yarışmanın galibi Ordu’dan katılan Lanyard Gücü olurken Çorum ekibi Poyraz ikinci; Samsun ekibi Grup Güven üçüncü oldu. 

 

Yarışmayı kazananlara, kupa, madalya ve ödüllerini YEDAŞ Genel Müdürü Rıdvan Aktürk takdim etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: YEDAŞ’tan, çalışanlar, arası, bilgi, yarışması, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı