Haber Detayı
05 Aralık 2018 - Çarşamba 12:40 Bu haber 1692 kez okundu
 
YEPAŞ, yeni müşteri işlem merkezleri ile faaliyet gösteriyor
YEPAŞ, İlkadım, Atakum, Canik, Tekkeköy ve Terme ilçelerinde altı yeni YEPAŞ N Kolay Yetkili İşlem Merkezi açtı.
EKONOMİ Haberi
YEPAŞ, yeni müşteri işlem merkezleri ile faaliyet gösteriyor

Sorumluluk bölgesi olan Samsun, Çorum, Amasya, Ordu ve Sinop illerinde yaklaşık 1,9 milyon tüketiciye elektrik satış hizmeti veren YEPAŞ, N Kolay Ödeme Kuruluşu A.Ş. işbirliği ile İlkadım, Atakum, Canik, Tekkeköy ve Terme ilçelerinde Yetkili İşlem Merkezi açtı.

YEPAŞ N Kolay Müşteri İşlem Merkezlerimiz ile uygulama alanlarını daha yaygın hale gelmeyi hedeflediklerini belirten YEPAŞ Genel Müdürü Arif AKŞAM, müşterilerimize ulaşılabilirlik anlamında önemli adımlar attıklarını dile getirdi. Görevli tedarik şirketi olarak Samsun, Ordu, Çorum Amasya ve Sinop’ta yatırımlarına devam ettiklerini ve müşteri memnuniyetine odaklandığını ifade eden AKŞAM, "YEPAŞ, müşterileri hizmetlerine yönelik tüm süreçlerini dijitalleştirme ve bu yönde hızlı ve verimli bir perakende satış şirketi haline getirmek vizyonu doğrultusunda hızla ilerlemektedir.

Önceliğimiz, müşterilerimizin, hizmetlerimize daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşılır olmak. Bu nedenle hizmetlerimizi müşterilerimizin evlerine en yakın alanlara götürmeyi hedefliyoruz ve yatırımlarımızı bu yönde gerçekleştiriyoruz. Bu kapsam da hizmet ağımıza dahil ettiğimiz 6 yeni YEPAŞ N Kolay Yetkili İşlem Merkezi ile yetkili işlem merkezi sayısı 66’yı bulmuş olup müşterilerimiz YEPAŞ Müşteri Hizmetleri Merkezlerinde yaptıkları tüm işlemleri herhangi bir fark ücreti ödemeden bu hizmet noktalarımızda yapabileceklerdir.” dedi.

Bu yeni konseptte oluşturulan YEPAŞ N Kolay Yetkili İşlem Merkezlerinde para yatırma, havale, kredi ve bono satışı gibi geleneksel N Kolay hizmetlerinin yanı sıra elektrik sözleşme işlemleri, fatura ödeme işlemleri, serbest tüketici işlemleri ve her türlü müşteri hizmetlerine yönelik işlem ücretsiz yapılabilir hale getirilmiştir.

 

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: YEPAŞ,, yeni, müşteri, işlem, merkezleri, ile, faaliyet, gösteriyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı