Haber Detayı
11 Eylül 2020 - Cuma 16:34 Bu haber 2517 kez okundu
 
Yıldırım -10 Norduz Operasyonu'ndan Acı Haber 3 şehit!
Son dakika haberine göre Van'ın Çatak ilçesi kırsalında Jandarma Özel Harekat birlikleri ile teröristler arasında çıkan çatışmada 3 terörist etkisiz hale getirilirken çatışmada bir yarbay yaralandı, bir Jandarma yüzbaşı ve 2 Jandarma uzman çavuş şehit oldu.
ASAYİŞ Haberi
Yıldırım -10 Norduz Operasyonu'ndan Acı Haber  3 şehit!

 

Son dakika haberine göre Van'ın Çatak ilçesi kırsalında Jandarma Özel Harekat birlikleri ile teröristler arasında çıkan çatışmada 3 terörist etkisiz  hale getiriliken çatışmada bir Jandarma Yarbay yaralandı, Bir Jandarma Yüzbaşı ve   2 uzman çavuş şehit oldu.

 

Van'dan gelen bilgilere Yıldırım -10 Norduz operasyonu kapsamında; Van-Çatak ilçesi kırsalında, İl Jandarma Komutanlığınca gerçekleştirilen hava destekli operasyonun ardından bölgede yürütülen arama/tarama faaliyetleri sırasında Jandarma Özel Harekat birlikleri ile teröristler arasında çatışma çıktığı belirtildi. Çatışmada 3 teröristin silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildiği bildirildi.

 

Çatışmada bir Jandarma Yüzbaşı ve 2 jandarma Uzman çavuş şehit oldu. Bir yarbayın da yaralandığı gelen haberler arasında

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Yıldırım, -10, Norduz, Operasyonu'ndan, Acı, Haber, , 3, şehit!,
Yorumlar
Haber Yazılımı