Haber Detayı
10 Kasım 2017 - Cuma 12:29 Bu haber 1611 kez okundu
 
Yılmaz AK Partili Kadınları ağırladı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Sosyal Politikalar Başkanı Bölge koordinatörü Hasret Yavuz ve Samsun İl Kadın kolları üyelerini makamında ağırladı.
SİYASET Haberi
Yılmaz AK Partili Kadınları ağırladı

 

 

 

 

Başkan Yılmaz,"Ak Parti'mizin seçimlerde gösterdiği başarının arkasında daima onlar var.Teşkilatımızın en güçlü neferleridir kadınlarımız" dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Sosyal Politikalar Başkanı Bölge Koordinatörü Hasret Yavuz ve Teşkilat Başkan Yardımcısı il koordinatörü Nuran Alim'i makamında ağırladı. Ziyarette AK Parti Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser ve yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

SİZLER TEŞKİLATIN EN GÜÇLÜ NEFERLERİSİNİZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,"Kadınlarımız, her alanda olduğu gibi siyasette de oldukça başarılı çalışmalara imza atıyor. Benim de mensubu bulunduğum AK Parti'nin, bu güne kadar seçimlerde elde ettiği zaferlerin arkasında siz kadınlarımızın da çok büyük emeği ve katkısı var. Teşkilatımızın en güçlü neferleridir kadınlarımız. Sizleri şehrimizde misafir etmekten büyük memnuniyet duydum" dedi.

Ziyaret karşılıklı sohbetin ardından sona erdi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Yılmaz, AK, Partili, Kadınları, ağırladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı