Haber Detayı
11 Ağustos 2022 - Perşembe 11:11 Bu haber 681 kez okundu
 
Amatör Kulüp Başkanlarında Başkan Demirtaş’a Teşekkür Ziyareti
Spora verdiği önemi ve sporcuya verdiği desteği her fırsatta dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Spora olan ilgimiz sporcuya olan desteğimiz ile ilçemizdeki amatör spor kulüplerinin gelişim göstermeleri için her türlü destek ve çalışmaya devam ederek gençlerimizi spor ile buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.
SPOR Haberi
Amatör Kulüp Başkanlarında Başkan Demirtaş’a Teşekkür Ziyareti

 

İlkadım ilçesinde faaliyet gösteren amatör spor kulüplerine verdiği nakdi destek nedeniyle  kulüp başkanları tarafında teşekkür ziyareti alan  İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı, Zeytinlikspor Kulüp Başkanı Ali Altıntaş, dernek yönetim üyeleri, İş Adamı Orhan Sever, Belediye Meclis Üyesi Ali Seyit Kılıç’ı ziyaret etti.Samimi sohbet havasında geçen ziyarette konuşan kulüp Başkanı Ali Atıntaş,” İlçelerin gelişiminde spor faaliyetlerinin önemi büyük. Başkanımız amatör sporu kucaklayan bakış açısıyla,hem bizler, hem de ilçemizdeki tüm gençler sevindiriyor. Amatör sporun yaşaması adına vermiş olduğu maddi ve manevi desteklerden dolayı Başkanımız Necattin Demirtaş’a şahsım ve yönetimim adına teşekkür ediyoruz” dedi.

“Birlikte bu işi başaracağımıza inanıyorum”

Her platformda sporun ve sporcunun dostu olduğumuzu dile getiriyoruz diyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Amatör spor kulüplerinin gelişimlerine büyük önem veriyorum. Kulüplerimizi geliştirmek ve daha büyük hedeflere ulaşmak için elimizi taşın altına koyduk. Yapılması gereken ne varsa yapmaya devam edeceğiz. Kulüplerimizin de kendilerini geliştirmek için azimle çalıştıklarını biliyoruz. Onlarla birlikte bu işi başaracağımıza inanıyor onları bu gayretlerinden dolayı en içten dileklerimle kutlarım.” dedi.

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Amatör, Kulüp, Başkanlarında, Başkan, Demirtaş’a, Teşekkür, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı