Haber Detayı
18 Haziran 2021 - Cuma 15:26 Bu haber 213 kez okundu
 
Ataçocuk Anaokulları’nda Karne Sevinci
AtaÇocuk Anaokulu Mevlana ve Cumhuriyet şubelerinde öğrenciler karnelerini aldı.
EĞİTİM Haberi
Ataçocuk Anaokulları’nda  Karne Sevinci

Atakum Belediyesi’ne ait olan ve Mevlana ile Cumhuriyet mahallelerinde birer şubesi açılan AtaÇocuk Anaokulları’nda 2020-2021 eğitim öğretim dönemi tamamlandı.

 

AtaÇocuk Anaokulları’nda 3-6 yaş arasındaki minikler, başarılı bir eğitim öğretim dönemi sonunda  karnelerini öğretmenlerinden aldı. Karne töreninde ise veliler hem sevinçli hem de duygusal anlar yaşadı.

 

MİNİKLERE DETAYLI GELİŞİM RAPORU

AtaÇocuklu minikler dil, sanat, drama, fen, müzik, okuma yazmaya hazırlık, alan gezileri, hareket ve oyun etkinlikleri gibi pek çok alanda uzman eğitimciler eşliğinde eğitim aldılar. Eğlenceli ders etkinlikleri ile bir eğitim öğretim yılını tamamlayan öğrencilerin detaylı gelişim raporlarının yer aldığı karneler ile her bir veli için özel hazırlanmış mektuplar miniklere verildi. Koronavirüs pandemisinin gölgesinde başarılı bir dönem geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen AtaÇocuk Anaokulu yetkilileri, “Koronavirüse rağmen öğrencilerimizin yıl boyunca gelişimlerini gözlemlemek ve bu gelişimi de raporlayıp karneye dönüştürmek bizim için mutluluk verici. Öğrencilerimizi ve ailelerini tebrik ediyor, her birine keyifli yaz tatili diliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Ataçocuk, Anaokulları’nda, , Karne, Sevinci,
Yorumlar
Haber Yazılımı