Haber Detayı
14 Temmuz 2021 - Çarşamba 07:25 Bu haber 628 kez okundu
 
Atakum Belediyesi digital kurban pazarı kullanıma açıldı
Atakum Belediyesi, alıcı ve satıcıyı bir araya getiren dijital e-kurban pazarı ile yurttaşların kurban kesimi yapabilecekleri noktaların yer aldığı dijital haritayı kullanıma açtı.
EKONOMİ Haberi
Atakum Belediyesi digital kurban pazarı  kullanıma açıldı

Atakum Belediyesi, önceki yıl hayata geçirdiği e-kurban pazarını ve Atakum genelindeki kurban kesim noktalarını tek tek dijital ortamda gösteren haritasını yeniden kullanıma açtı.

 

Atakum Belediyesi kurban satış ve kentin 10 farklı noktasında bulunan kurban kesim yerlerinin internet ortamında gösterildiği dijital harita uygulamasını yeniden hizmete sundu.

Atakumluların kendilerine en yakın kurban kesim noktalarını anında tespit edebilme imkanı veren dijital haritaya https://bit.ly/atakumkurbankesimyerleri adresinden ulaşılabiliyor. İnternet ortamında Google Haritası üzerinden ‘’Atakum Belediyesi Kurban Satış ve Kesim Yerleri’ ismiyle yer alan harita Atakumlulara kurban satış ve kesim yerlerine ulaşma konusunda büyük kolaylık sağlıyor.

 

Önceki yıl Samsun’da ilk defa hayata geçirilen ve yerli kurbanlıkların Atakum Belediyesi aracılığıyla satışa çıktığı e-kurban pazarı da yeniden kullanıma açıldı. www.ekurban.atakum.bel.tr  adresinden ulaşılan e-kurban pazarında kullanıcılar kurulan sistemle kurbanlıkların yaşını, cinsini, kilosunu, sayısını belirtmesinin ardından; yine aynı şekilde kurbanlık arayan ve aradığı kurbanın özelliklerini sisteme bildiren yurttaşları buluşturuyor.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Atakum, Belediyesi, digital, kurban, pazarı, , kullanıma, açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı