Haber Detayı
02 Ağustos 2021 - Pazartesi 12:59 Bu haber 586 kez okundu
 
Atakum’da Trap Atışı Müsabakası
Atakum Belediyesi ve 1919 Atakum Avcılar Kulübü iş birliği ile 31 Temmuz-1 Ağustos tarihlerinde Kocadağ’da doğa kampı ve trap atışı müsabakası gerçekleştirildi.
SPOR Haberi
Atakum’da Trap  Atışı Müsabakası

Atakum Belediyesi ile 1919 Atakum Avcılar Kulübü doğaseverleri Kocadağ’da trap atış müsabakası düzenledi.

 

 

 31 Temmuz-1 Ağustos tarihlerinde doğa kampı ve trap atışı müsabakalarında bir araya gelen vatandaşlar yapılan çekilişlerle birçok sürpriz hediye de kazandı.

 

500 SPORCU YARIŞTI

 

Sabahın erken saatlerinde başlayan trap atışı turnuvasında amatör, profesyonel, süper profesyonel ve kadınlar olmak üzere 4 kategoride  500 sporcu yarıştı.

 

Yarış sonunda kazananlara kupa ve madalyaları ile çeşitli hediyeler takdim edildi. Baş hakem Murat Gürsel ile Yardımcı Hakem İsa Ay’ın görev yaptığı profesyonel kategoride Yüksel Cayvarlı birinci, Emre Aktaş ikinci, Faik Çolak da üçüncü oldu.

 

Süper profesyonel kategoride ise Emre Aktaş şampiyon olurken, Mehmet Sait Örtükoğluikinci, Kenan Özer üçüncü oldu. Baş hakem İbrahim Tamer Sözgen ile Yardımcı Hakem İbrahim Genç’in görev yaptığı amatör kategorisinde ise Samet Pıçakçı birinci, Oktay İyigün, ikinci,  Emrah Okur üçüncü oldu.

 

Kadınlar kategorisinde Şampiyonluğu  Hazal Ayan kazanırken, Melek Aktaş ikinci ve  Ayşe Şahin üçüncülük  kupalarını aldı.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Atakum’da, Trap, , Atışı, Müsabakası,
Yorumlar
Haber Yazılımı