Haber Detayı
23 Ocak 2022 - Pazar 19:12 Bu haber 997 kez okundu
 
ATAKUM ROTARY MESLEK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR
Atakum Rotary Kulübü'nün geleneksel olarak her yıl gerçekleştirdiği Meslek Ödülleri Gecesi'nin 2022 Yılı ödülleri 25 Ocak Salı Günü akşamı sahiplerini buluyor.
SİVİL TOPLUM Haberi
ATAKUM ROTARY MESLEK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR


Atakum Rotary Kulübü Dönem Başkanı Rtn.Fatih Ceylandağ ödül gecesi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Atakum Rotary Kulübü olarak her yıl üç kategoride belirlediğimiz adaylara ödüller veriyoruz. Pandemi nedeniyle geçen yıl veremedik.


Ancak bu yıl kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu yıl da basın, sanat ve spor alanında başarı gösteren, gönüllere dokunan 3 adayımıza ödül vereceğiz. Salı günü saat 19.00'da başlayacak tören ile Nort Point Otel'de ödüllerimizi sahiplerine vereceğiz." dedi.

Atakum Rotary Kulübü Meslek ödülleri bu yıl, Engellilere yönelik televizyon programı yapan Mete Kahraman'a, Sanat dünyasına verdiği destek ve unutulmaya yüz tutmuş IKLIĞ yapımı ve yaşatılmasına katkısından dolayı Hakan Ünalan'a, Trampolin Spor Dalındaki çalışmaları ve Dünya 4.'lüğü derecesi alan sporcu Havva Esin Ergün'e verilecek.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: ATAKUM, ROTARY, MESLEK, ÖDÜLLERİ, SAHİPLERİNİ, BULUYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı