Haber Detayı
17 Haziran 2018 - Pazar 17:08 Bu haber 6827 kez okundu
 
Ayvacık Ziraat Odası'ndan muhteşem bahar şenliği
Ayvacık Ziraat Odası tarafından bu yıl 6. Bahar Şenliği düzenlendi.
KÜLTÜR Haberi
 Ayvacık Ziraat Odası'ndan  muhteşem bahar şenliği

Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, 6 yıldır geleneksel hale getirdikleri bahar şenliklerini gerçekleştirmenin gururunu yaşadıklarını belirterek, "Köylü milletin efendisidir" dedi. 

 Hava muhelefeti nedeniyle açık alanda yapılması planlanan şenlik ilçe pazar yerine alındı. Şenliğe, Ayvacık Kaymakamı Kemal Ülkü, MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, İyi Parti Samsun Milletvekili adayı Birsen Öztürk, Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, Ziraat Odaları İl Koordinatörü Hasan Tütüncü, MHP İl Başkanı Taner Tekin'in yanı sıra ziraat odasına bağlı kurum yetkilileri ve vatandaşlar katıldı.

Ayvacık kent meydanında kurulan pazar yerinde yoğun katılım ile gerçekleştirdikleri bahar şenliğinin önemine değinen Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, programa katılan tüm protokol üyelerini kendi tanıttı. Herkesle tek tek ilgilenen Avcı, "Biz atalarımızdan gördüğümüz saygı gereği evimize gelen misafiri kapıda karşılarız. Onlar bizim misafirlerimiz. Siyaset ya da politika önemli değil. Önemli olan köylümüzün, çiftçimizin bu bahar şenliğini gönlünce eğlenmesi. Bu sene B. gerçekleştirdiğimiz bahar şenliğini bundan sonra da devam edecektir" dedi. 

TEBRİKLER BAŞKAN

Kendisine gönderilen davet üzerine çok memnun olduğunu ifade eden İyi Parti Samsun Milletvekili Birsen Öztürk, "Köylü milletin efendisidir. Böyle başarılı bir organizasyonu  yıldır gerçekleştiren başta Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Sayın Erdal Avcı ve Yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum. Bundan sonrada bu tür etkinlikleri başarı ile yerine getirceklerine eminim" diye konuştu.

Ercan ONUK

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: , Ayvacık, Ziraat, Odası'ndan, , muhteşem, bahar, şenliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı