Haber Detayı
07 Nisan 2021 - Çarşamba 18:10 Bu haber 242 kez okundu
 
Başkan Togar Samsunspor’a Gönül Verenlere Formalarını Verdi
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, belediyenin sosyal medyada başlattığı etkinlikle Samsunspor’agönül veren taraftarlara Atatürk armalı ve imzalı forma hediye ediyor.
YEREL YÖNETİM Haberi
Başkan Togar Samsunspor’a Gönül Verenlere  Formalarını Verdi

SKORU BİL ŞANLI ATATÜRK ARMALI SAMSUNSPOR FORMANI KAZAN

 

Etkinlikve katılım şartları hakkında bilgi veren Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Şampiyonluk yolunda takımımızın ve taraftarımızın heyecanını paylaşıyoruz. Sosyal medya üzerinden güzel ve olumlu yorumlar aldığımız bir etkinlik başlattık.Takımımızın maç skorunu doğru tahmin edenler arasında yapılacak kura çekiminde, her maç için 5 taraftarımız futbolcular tarafından imzalı şanlı Atatürk armalı Samsunspor forması kazanıyor.Maçlardan bir gün önce sosyal medya hesaplarımızdan (Facebook: @hasantogar55, Instagram: @hasantogar55, Twitter: @hasantogar )

yayınlayacağımız maç görselinin altına doğru skor tahminini yazan 5 kişi Samsunspor formasına sahip oluyor” dedi.

 

İLK ŞANLI ATATÜRK ARMALI SAMSUNSPOR FORMALARI SAHİPLERİNİ BULDU

 

Tuzla karşılaşmasını doğru tahmin eden ve kurada isimleri çıkanlara formaları kendi elleri ile teslim eden Başkan Togar, “Samsunspor Tuzla maçı karşılaşmasının skorunu tahmin eden yüzlerce kişi içinden skoru doğru bilen 51 kişi arasında yapmış olduğumuz komisyon huzurundaki çekilişte kazanan 5 talihlimiz belli oldu. Bu isimler 1 – Muhammet Babacan 2 – TC Yusuf Lale 3 – xberke_bayrak  4 – yunus @yunus85813616 5 – Halil @halil5555555

FORMA SAYISI 10’A ÇIKTI

Forma kazanan kişilerin formalarını başkanlık makamında teslim ettik. Kazananları tebrik eder, katılım sağlayan yoğun ilgi ve alaka gösteren herkese teşekkür ederim. Yoğun ilgi ve alakadan dolayı bundan sonraki karşılaşmalarımızda skoru doğru tahmin eden talihlilerimize forma hediyemizi beşten ona çıkarttık. Samsunspor’a şampiyonluk yolunda bir kez daha başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Başkan, Togar, Samsunspor’a, Gönül, Verenlere, , Formalarını, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı