Haber Detayı
17 Haziran 2021 - Perşembe 11:57 Bu haber 2425 kez okundu
 
CHP Heyetinden Samsun Kahveciler Odası'na ziyaret
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 1 Temmuz'da Samsun'a geliyor. Kılıçdaroğlu'nun Samsun ziyareti öncesinde CHP Milletvekilleri ve CHP il ve İlçe yöneticileri Samsun Kahveciler Odası Başkanı Mustafa Kara'yı ziyaret etti.
SİYASET Haberi
CHP Heyetinden Samsun Kahveciler Odası'na ziyaret

 

Kılıçdaroğlu Samsun'da Kanaat Önderleri ve STK temsilcileri ile toplantılar yapacak.

 

Kılıçdaroğlu'nun Samsun ziyareti öncesinde Genel Merkez ve Samsun örgütleri Samsun' ve ilçelerinde STK'lar, esnaf kuruluşlarını ziyaret ediyor, kanaat önderlerini ve esnaf temsilcilerini toplantıya davet ediyor.

 

Bu ziyaretler kapsamında dün Samsun Kahveciler Odası'nı ziyaret eden CHP heyeti, Başkan Mustafa Kara ile esnafların sorunları ve ekonomik gündem ile ilgili olarak görüş alışverişinde bulundu.

 

Ziayrete,  CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan, İl Eğitim Sekreteri Filiz Öztopal, İl Başkan Yardımcısı Eyüp Odabaş, İl Yöneticisi  Şeref Adıgüzel, CHP Samsun İl Kadın Kolu Başkanı Nazan Güneysu, İlkadım  İlçe Başkanı Metin Telatar katıldı.

 

Ziyarette Başkan Mustafa Kara, kehveciler esnafı ve kahvecilerin sorunları, yaşamnan ekonomik kriz ve esnafa yansımaları ile CHP'li milletvekillerinden beklentilerini anlattı. CHP'li vekillere köylere gitmeleri ve vatandaş ile esnafı bizzat ziyaret ederek sorunları ilk ağızdan almalarını da öneren Mustafa Kara, " Esnaf kredi istemiyor, borç istemiyor. İlk kez devletten para istiyor. Sadece işyerlerini açıp, sağlıklı ve tam bir şekilde kazanmak istiyor. Eğer kredi verilecekse faizsiz olmalı. Bir an önce de sicil affı getirilmeli" dedi.

 

CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Samsun ziyareti öncesinde Esnaf ve kanaat önderlerini ziyaret ederek bizzat daver ettiklerini, Kılıçdaroğlu'nun Türkiye genelinde yaptığı bu ziyaret ve toplantılarda sorunları ve çözüm önerilerini yüzyüze konuşacaklarını söyledi.

 

Kadim Durmaz, Kılıçdaroğlu'nun ziyaret ve toplantı programıonın önümüzdeki günlerde kesinleşeceğini ve kamuoyu ile de paylaşılacağını sözlerine ekledi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: CHP, Heyetinden, Samsun, Kahveciler, Odası'na, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı