Haber Detayı
12 Ocak 2022 - Çarşamba 16:22 Bu haber 1044 kez okundu
 
CHP Karadeniz Masası Samsun Toplantısı yapıldı
CHP Karadeniz Masası Samsun Toplantısı Bölge Koordinatörü Kastamonu Milletvekili Parti Meclis Üyesi Hasan Baltacı’nın katılımı ile gerçekleştirildi.
SİYASET Haberi
CHP Karadeniz Masası Samsun Toplantısı yapıldı

CHP Karadeniz Masası Samsun Toplantısına ayrıca,  CHP Parti Meclis Üyesi Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, CHP İlçe Başkanları, İlçe Başkan Yardımcıları, İl-İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları da katıldı. 

 

Toplantıda CHP'nin Samsun'da tamamlamış olduğu sandık görevlileri ve önümüzdeki süreçteki gerçekleştirilecek saha çalışmaları, CHP'nin oyunun düşük olduğu mahalleler ile sokaklarda yapılacak çalışmalar masaya yatırıldı. İlçe Başkanlıklarının çalışma karneleri değerlendirildi ve saha çalışmaları ile ilgili önümüzdeki 2 ayın programları yapıldı.

 

 

Toplantı ile ilgili olarak bir açıklama yapan CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel; "Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak veriye dayalı sokak sokak köy köy Samsun'u masaya yatırıp bilimsel veriler ışığında oy geçişlerinden oyumuzun düşük olduğu mahalleler de dahil olmak üzere stratejimizi belirledik. Göreve geldiğimiz günden beri olduğu gibi Samsun'da kendimizi anlatamadığımız bize mesafeli duran Cumhuriyet Halk Partisi'ne oy vermemiş hemşerilerimize dair saha ve sokak çalışmalarımızı artırarak sürdürmeye devam ediyoruz.

 

  Biz özellikle vatandaşımızın hemşerilerimizin bu zor günlerinde gece gündüz İl  – İlçe yönetimleri Kadın, Gençlik Kollarımızla ve   vatandaşımıza dokunuyoruz zor günlerinde yanında oluyoruz.. Cumhuriyet Halk Partisi'nin çözüm önerilerini projelerini vatandaşımıza anlatmaya devam edip İnşallah hemşerilerimizle Samsun’da birlikte başaracağız.” Dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: CHP, Karadeniz, Masası, Samsun, Toplantısı, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı