Haber Detayı
30 Nisan 2021 - Cuma 12:56 Bu haber 740 kez okundu
 
DEVA Partisi Havza İlçe yönetimi görev dağılımı yaptı
DEVA Partisi Havza İlçe yönetimi, yönetim kurulu ilk toplantısını Deva Partisi ilçe binasında gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen toplantıda yönetim kurulu görevlendirmeleri yapıldı.
SİYASET Haberi
DEVA Partisi  Havza İlçe yönetimi görev dağılımı yaptı

DEVA Partisi İlçe Başkanı Suat Bayraktar Başkanlığında gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında ilk olarak gündem maddeleri görüşülerek karar dağlandı. Toplantıda ayrıca ilçe teşkilatı görev dağılımı yapıldı.

 

DEVA Partisi İlçe Başkanı Suat Bayraktar yapmış olduğu açıklamada ilçe yönetimi olarak ilk toplantılarını gerçekleştirdiklerini belirterek; “İlçe yönetim kurulumuz ile birlikte bugün tanışma mahiyetinde bir araya geldik. İlçe yönetim kurulumuzla, yapacağımız çalışmalarımızı, ilçe teşkilat binamızın düzenlenmesi ve görev dağılımı hususlarında istişare ederek yol haritamızı çizme konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Teşkilatlanma çalışmalarımızı tamamladık ve hızlı bir şekilde üye kayıt çalışmalarımıza başladık.  Partimize üye olmak isteyen vatandaşlarımıza ilçe binamız açıktır. Bizlere olan güveni ve inancı boşa çıkarmamak adına var gücümüz ile en kısa sürede ilçe teşkilatımız aktif olarak sahada hemşerilerimizle bir araya gelecektir.” dedi.

 

Yapılan toplantı sonrası ilçe yönetiminde görev dağılımı şu şekilde oldu;

İlçe Sekreterliğine Aslan Şengül, Hukuk İşlerine Başkanlığına Turgut Yavuz, Ekonomi Başkanlığına Emrullah Yüksel, Sosyal İşler Başkanlığına Serap Çimen, Kadın İşleri sorumluluğuna Fikriye Delibaş, Gençlik işleri Sorumluluğuna Erkan Şener, Yerel Yönetimler Başkanlığına Halil Can, Seçim işleri Başkanlığına Mustafa Demir, Tanıtım ve Halkla ilişkiler Başkanlığına Necdet Çelik ve Mali İşler Başkanlığına  Necati Aslan getirildi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: DEVA, Partisi, , Havza, İlçe, yönetimi, görev, dağılımı, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı