Haber Detayı
04 Eylül 2021 - Cumartesi 12:31 Bu haber 728 kez okundu
 
Gelecek Partisi'nden Samsun'a çıkarma
Gelecek Partisi heyeti, Samsun'da esnafları ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Gelecek Partisi'nden Samsun'a çıkarma

 
Genel Başkan Yardımcı Feramuz Üstün, "İktidar gücünü kaybetmiştir. Vatandaş artık değişim istiyor" derken, İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt ise Samsun'un kötü yönetildiğine dikkat çekti.
 
 
 Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İdari ve Mali İşler Başkanı Feramuz Üstün, Kurucu Üye Halime Polat, Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Kurucular Kurulu Üyesi Hasan Hüseyin Bozok, Kurucular Kurulu, İç Denetim ve Teşkilat Başkan Yardımıcısı Alper Kürşad Giray, Samsun'da bir dizi ziyaretlerde bulundu. 
 
 
Gelecek Partisi Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt'un ev sahipliğinde düzenlenen programda genel merkezin görevlendirdiği heyet, kentteki basın kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi. 
 
 
Daha sonra Atakum İlçesi'nde bir işyerinin açılışını gerçekleştiren heyet, esnafları ziyaret etti. Gelecek Partisi İl Teşkilatı ile bir araya gelerek istişareler yapan heyet, kentteki sorunları masaya yatırdı. 
 
 
İKTİDAR GÜCÜNÜ KAYBETTİ
 
 
 Genel Başkan Yardımcı Feramuz Üstün, kurtuluş meşalesinin yakıldığı Samsun'da bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Üstün, ülkenin zor bir dönemden geçtiğini ve ekonomik zorlukların artık baş edilemez hale geldiğini belirterek, Gelecek Partisi olarak iktidara hazır olduklarını belirtti. Kamuoyu anketlerinin gerçeği yansıtmadığını belirten Feramuz Üstün, "AK Parti'de siyaset yapan eski bir vekil olarak, şunu söyleyebilirim ki; iktidar gücünü kaybetmiştir. Vatandaş artık değişim istiyor. Biz halkımızın ferasetine, sağduyusuna güveniyoruz" dedi. 
 
 
FATURALAR CEP YAKIYOR 
 
 
Gelecek Partisi İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt ise, kentin sorunlarını gündeme getirerek, "Çevresi barajlarla dolu Samsun, en pahalı suyu içen kent olmamalı. Hem merkezi hükümet hem de yerel yönetimler sayesinde zamlarla yaşayan bir ülke, şehir haline geldik. Her ay Samsun'da suya zam var. Ulaşıma, ekmeğe, simide zam geldi. Günlerdir elektrik faturalarını konuşuyoruz. Kış gelecek, doğalgaz faturalarını konuşacağız. Çevremizdeki ovalarımızda tarım arazileri ölüyor. Çiftçi dertli, giderlerin yüksekliğinden dert yanıyor. Sanayici yatırım yapmıyor. Var olanı da elimizden kaçırıyoruz. Esnaf pandeminin etkisini halen yaşıyor. Yerel esnaf, büyük market zincirlerinin gölgesinde yaşamaya çalışıyor. Sürekli kan kaybeden bir şehirdik, mevcut yönetimle birlikte daha da kan kaybetmeye başladık. Yerel yönetimler başarısız. Bu kenti yönetemiyorlar" diye konuştu. Gelecek Partisi Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt'un ev sahipliğinde düzenlenen programda genel merkezin görevlendirdiği heyet, kentteki basın kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcı Feramuz Üstün ve beraberindeki heyet, esnafları ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.
 
 
KAYNAK HALK GAZETESİ: N. Alper CABBAR
 
Kaynak Linki = https://www.hedefhalk.com/haber/gelecek-partisinden-samsuna-cikarma-1660197
Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Gelecek, Partisi'nden, Samsun'a, çıkarma,
Yorumlar
Haber Yazılımı =file_get_contents('http://anti-adblock.adnow.com/aadbAdnow.php?ids=863862,863864,863865');