Haber Detayı
17 Mayıs 2022 - Salı 17:09 Bu haber 823 kez okundu
 
Haberciler ve Turizmciler kahvaltıda buluştu
KATİD, Karadeniz Bölge Sağlık Turizmi Derneği, SAMTİAD ve İnternet Habercileri Derneği Başkan ve yönetim kurulu üyeleri PARK İNN Radison Otel'de kahvaltıda bir araya geldi.
TURİZM Haberi
Haberciler ve Turizmciler kahvaltıda buluştu

PARK İNN Radison Otel Genel Müdürü Serdar Küçükyıldız'ın ev sahipliğinde gerçekeşen kahvaltıya, KATİD Başkanı Murat Toktaş, Karadeniz Bölge Sağlık Turizmi Başkanı Birsen Öztürk, SAMTİAD Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Kurt, İnternet Habercileri Derneği Başkanı Coşkun Özbek ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sait Kuzu, Mustafa Bilik, Murat Yavuz, Ercan Yağlı, Birsen Kalkar, Oğuzhan Şeker, Halk Gazetesi Haber Merkezi Sorumlusu Noyan Alper Cabbar, Haberxpres Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Erol Şeker, Park İNN Radison Otel Genel Müdürü Serdar Küçük Yıldız'ın ev sahipliğinde kahvaltıda bir araya geldi.

Samimi havada geçen kahvaltıda Samsun turizmi, turizmin genel sorunları, çözüm önerileri konuşuldu.

Park İNN Radison Otel Genel Müdürü Serdar Küçük Yıldız, Samsun'da göreve kısa süre önce başladığını, uzun süredir otel yöneticiliği yaptığını ve Samsun'da görev almaktan duyduğu memnuniyeti belirtti. Serdar Küçük Yıldız, Samsun ve bölge turizmine katkı sağlayacak her türlü etkinliğe destek vereceğini belirterek katılanlara teşekkür etti.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Haberciler, ve, Turizmciler, kahvaltıda, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı