Haber Detayı
11 Ocak 2021 - Pazartesi 18:41 Bu haber 1961 kez okundu
 
Hasan Togar Çalışan Gazetecilerle Buluştu
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla basın mensupları ile bir araya geldi.
YEREL YÖNETİM Haberi
Hasan Togar Çalışan Gazetecilerle Buluştu


Pandemi kuralları kapsamında Tekkeköy Kutlukent Düğün Salonu’nda düzenlenen programa yaygın ve yerel basın kuruluşlarının temsilcileri ve muhabirler katıldı. 

 

Tekkeköy Belediyesi Basın Danışmanı Muhammed Üstün’ün sunduğu program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'mızın okunması ile başladı. Alanda çalışan gazetecilerin yaşadıkları olaylardan seçme görüntülerin yeraldığı video gösteriminin ardından bir konuşma yapan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Böyle anlamlı bir günde bu kadar emekçi arkadaşımızla bizi buluşturan Tekkeköy Belediyesi’nin birlikte çalışmaktan keyif aldığım, gurur duyduğum arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

 

Haftanın ilk iş günü bu kadar yoğun bir günde herkesin bir haberle, işinin ekmeğinin peşine koştuğu bir günde pandeminin de olumsuz şartlarına rağmen vaktini ayırarak bizleri varlıkları ile şereflendiren hanımefendilere, beyefendilere, ağabeylerime, arkadaşlarıma 10 Ocak Gazeteciler Günü vesilesiyle katılmanızdan dolayı şükranlarımı sunuyorum. Hepinizin 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutluyorum. Dünyanın bütün bilgisini saniyeler içinde önümüze seren sizleri her anlamda desteklemek görevimizdir. Sizlerden sadece şunu beklerim: Eksikleri, hataları söylemeniz kadar bizi doğruyu ulaştıracak daha önemli bir şey yoktur. Dünyanın en güçlü silahı olan kalemlerinizi hep doğrularla, hep gerçeklerle kullanın" dedi.

 

 

hasan Togar'ın konuşmasının ardından basın mensupları söz alarak duygu ve düşüncelerini ifade ettiler. Daha sonra, Başkan Togar ve basın temsilcileri günün anlamına dair özel pasta kesimi yaptı. Basın mensuplarına güne özel hediyelerin verildiği toplantı pasta ikramının ardından son buldu.

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Hasan, Togar, Çalışan, Gazetecilerle, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı