Haber Detayı
12 Mart 2019 - Salı 11:39 Bu haber 3350 kez okundu
 
Hasan Togar, Mustafa Candal’a yüklendi
Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, seçim çalışmalarına Karaperçin Mahallesi’nde devam etti.
SİYASET Haberi
Hasan Togar, Mustafa Candal’a yüklendi

Togar burada İYİ Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Mustafa Candal’a yüklendi.

Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, 31 Mart günü yaklaştıkça birilerinin panik yapmaya başladığını, panik yaptıkça da en hafif tabiri şark kurnazlığı yaptığını üzülerek gördüğünü ifade etti. Togar, Karaperçin Mahallesi’nde adeta mitingine dönen toplantıda, mahalle sakinlerine seslenerek, “ Sandık yaklaştıkça hezimete uğrayacağını anlayan bazı arkadaşlara bakıyorum, artık ne yapacaklarını ve söyleyeceklerini şaşırdıklarını görüyorum. Hele ki bir arkadaşımız var, seçime girdiği partinin rozetini bile takmıyor, haydi rozeti takmıyor bazen liderinin kim olduğunu da karıştırıyor. Tekkeköy Halkı’nı kolayca kandırabileceğini sanıyor. Başka partinin adayı geçmiş sizlerin karşısına reisim aşağıya, reisim yukarıya diye konuşuyor. Madem reisindi neden karşısına geçtin” diye konuştu.

KANDIRMAK İÇİN DEĞİL TEKKEKÖY İÇİN KONUŞUN

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, siyaseti kirletmenin, insanlara şark kurnazlığı yapmanın bir anlamının olmadığını ifade ettiği konuşmasında, yürekli ve mert insanların makam ve mevkiler için kendi halkına kurnazlık yapmasını doğru bulmadığını ifade ettiği konuşmasında, “ Sizlerden ricam şu. Ben sizin hizmetkârınız olan bir kardeşinizim. Sorun bakalım size şark kurnazlığı yapan o arkadaşlara, neden yakasında seçime girdiği partinin rozetini taşımıyor. Neden konuşurken kendi genel başkanından örnekler vermiyor. Bakın arkadaşlar Cumhurbaşkanımızın da çok net ifade ettiği gibi, bu trenden inen, bir daha buralara gelemez. Yalan konuşmayın, kurnazlık yapmayın, kendinizi kandırmaya çalışıyorsunuz hadi anlarım ama Tekkeköy Halkının zekasıyla alay etmeyin. Yola çıktıklarınızı yolda bulduklarınıza satmayın” diye konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Hasan, Togar,, Mustafa, Candal’a, yüklendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı