Haber Detayı
08 Nisan 2022 - Cuma 17:07 Bu haber 225 kez okundu
 
Havza’da Polis Haftası etkinlikleri başladı
Havza İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. Kuruluş Yıl dönümü ve Polis Haftası etkinlikleri başladı.
YEREL YÖNETİM Haberi
Havza’da Polis Haftası etkinlikleri başladı


Havza Emniyet Müdürlüğü tarafından 10 Nisan Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. yıldönümü etkinlikleri kapsamında Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ziyaret edildi.

 

Havza İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Havza Müftülüğü iş birliği ile Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. Kuruluş Yıl dönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında şehit polisler ve tüm şehitler adına mevlit okutuldu


Polis Haftası nedeniyle gerçekleşen ziyarette Havza Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı, Polis Haftası’nda yapılacak etkinlikler hakkında Kaymakam Cengiz Nayman’a bilgiler verip, ilçenin asayiş durumu hakkında görüş alışverişinde bulundular.

 

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman, “Öncelikle, başta İlçe Emniyet Müdürlüğümüz personeli olmak üzere ; ülkemizin dört bir yanında canla başla görev yapmakta olan Türk Polis Teşkilatı mensuplarının 177. Kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftasını kutluyor ; aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, kahraman gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum. Görevi başında bulunan ve emekliye ayrılan tüm polislerimize de aileleriyle birlikte sağlıklı ve huzurlu uzun ömürler diliyorum. Halkımızın huzur ve güvenliği için geceli gündüzlü çalışan emniyet personelimiz, en temel hizmeti yaparak, hizmetlerin en kutsalını yerine getirmektedir.” Dedi.

Ziyaret sonunda Havza Kaymakamı Cengiz Nayman emniyet mensupları adına Havza Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı’ya çiçek verdi..

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Havza’da, Polis, Haftası, etkinlikleri, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı