Haber Detayı
01 Temmuz 2016 - Cuma 18:22 Bu haber 6990 kez okundu
 
İftar Yemeğine Polisli Tehdit!
Lise öğrencilerinin okullarındaki uygulamalara tepkileri ile Samsun ve Ülke Gündemine yansıyan olaylardan “ Pes Artık” dedirten biri daha yaşandı.
EĞİTİM Haberi
İftar Yemeğine Polisli Tehdit!

İFTAR YEMEĞİ DÜZENLERSENİZ POLİS ÇAĞIRIRIM

İbrahim Tanrıverdi  Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Sudiye Demircioğlu, mezun öğrencilerin okul bahçesinde her yıl geleneksel olarak düzenlediği  iftar yemeğini iptal etti ve öğrencileri polis çağırmakla tehdit etti.

Öğrenci protestolarında uygulamaları ile gündeme gelen Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü yeni bir skandala daha imza attı. Okul Müdürü Okul bahçesinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen İbrahim Tanrıverdi  Sosyal Bilimler Lisesi mezun öğrencilerinin düzenlediği iftar yemeğine izin vermedi.

ÖĞRENCİLER YANDAKİ OKULUN BAHÇESİNDE İFTAR YAPTI

Okul müdürünün izin vermemesi üzerine mezun öğrenciler  iftar yemeğini 23 Nisan Ortaokulu’nda yaptı.  Okul M​üdürü Sudiye Demircioğlu her yıl okul bahçesinde yapılan iftar yemeğine izin vermedi ve yapılmasında ısrar ederlerse polis çağıracağını söyledi.  Ancak öğrenciler vazgeçmedi ve müdürün tavrına rağmen  iftar yemeklerini okullarının yanında olan 23 Nisan Ortaokulu bahçesinde düzenlediler.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: İftar, Yemeğine, Polisli, Tehdit!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı