Haber Detayı
30 Temmuz 2018 - Pazartesi 13:50 Bu haber 2278 kez okundu
 
İlkadım’da siyasiler , sanatseverlerle film izledi
İlkadım Belediyesi ve Bulvar Yaşam ve Alışveriş Merkezi(AVM) iş birliğinde 27 Temmuzda başlayıp 1 Ağustos tarihleri arasına kadar devam edecek Açık Hava Sinema Festivali 3. gecesinde de İlkadımlılara unutulmaz bir gece yaşattı.
SANAT Haberi
İlkadım’da siyasiler , sanatseverlerle film izledi

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Acık Hava Sinema Festivalinin ilk gününden itibaren vatandaşları yalnız bırakmayan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, AK Parti İlkadım İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman vatandaşlarla birlikte sahnelenen filmi izleyerek unutulmaz bir akşam yaşadı.

 

BAŞKAN TOK “VATANDAŞLARIMIZIN HOŞÇA VAKİT GEÇİRMELERİNİ İSTİYORUZ”

Sıcak yaz akşamlarında vatandaşların hoşça vakit geçirmelerini istediklerini belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Açık hava sineması geçmişte sıkça rastlanan bir eğlenceydi. Ama maalesef gelişen teknolojiyle birlikte bu gelenek de unutulmaya yüz tuttu. Biz de İlkadım Belediyesi olarak artık bir nostalji haline gelen bu geleneği yaşatarak eskileri günleri yad etmek ve o güzel günleri hatırlatarak yaz akşamlarını daha eğlenceli hale getirmek istedik.

Açık Hava Sinema Festivalinde o eski sinemaları hatırlamak, o günlerde insanların birbirine göstermiş olduğu saygı, sevgi içerisinde, hoşgörü altında vakit geçirdiklerini düşünmek bunu burada sanatseverlerimize bir kez daha htirmek gerçekten çok güzel bir duygu. Bu duyguyu bu meydanda başardığımız için çok mutluyum. Bu meydanı dolduran tüm hemşehrilerime teşekkür ediyor, eğlenceli vakitler geçirmek adına 1 Ağustosa kadar devam edecek olan Açık Hava Sinema Festivaline davet ediyorum.” şeklinde konuştu.

 

27 Temmuzda başlayıp gişe rekoru kırmış filmlerin gösterimde olacağı  Açık Hava Sinema Festivali “ 1 Ağustos tarihine kadar sinemaseverlerle buluşmaya devam edecek.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör:
Etiketler: İlkadım’da, siyasiler, ,, sanatseverlerle, film, izledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı