Haber Detayı
09 Haziran 2018 - Cumartesi 14:22 Bu haber 2018 kez okundu
 
İyi Parti Canik'den iftar
İyi Parti Canik İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğine 30 Mayıs 2018 tarihinde Ankara yolunda gerçekleşen kazada yaralanan milletvekili adayı Önder Fatih Şenol'da katıldı. Milletvekili adayı Şenol, kazadan sonra ilk defa partilileri ie bir araya geldi.
YAŞAM Haberi
İyi Parti Canik'den iftar

İyi Parti Canik İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeği ilçe sınırlarında bulunan Panorama Otel'de gerçekleşti. İftar yemeğine İyi Parti Milletvekili adayları, aday adayları, İl ve İlçe Yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra 30 Mayıs tarihinde gerçekleşen trafik kazasında yaralanan Önder Fatih Şenol'da katıldı. 

Kazadan yaralanan tüm üyelerimiz için dua ettiklerini ifade eden İyi Parti Samsun Milletvekili adayı Birsen Öztürk, "Her gittiğimiz yerde seçim çalışmaları esnasında sizlerden iyi haber almak için dualar ettik. İnşallah şimdi de İl Başkanımız Ömer süslü ve milletvekili adayımız İbrahim Özyer'de en yakın zamanda aramıza katılacaklarına inancım tam. Bu seçim sürecinde tüm halkımız kazadan dolayı çok üzgün olduklarını her platformda bize ilettiler. Bizde kendilerine dualarınızı eksik etmeyin dedik. Bu duaların kabul olacağına inanıyorum" diye konuştu.

Ercan ONUK

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör:
Etiketler: İyi, Parti, Canik'den, iftar,
Yorumlar
Haber Yazılımı =file_get_contents('http://anti-adblock.adnow.com/aadbAdnow.php?ids=863862,863864,863865');