Haber Detayı
15 Ocak 2018 - Pazartesi 10:49 Bu haber 3111 kez okundu
 
Makina Mühendisleri Odası’nda Kadir Gürkan güven tazeledi
Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube 14. Dönem Genel Samsun Şube Hizmet Binasında gerçekleştirildi.
- Haberi
Makina Mühendisleri Odası’nda Kadir Gürkan güven tazeledi

Genel Kurulda Kadir Gürkan güven tazeledi.

 

 

Genel Kurul’da Divan Kurulu başkanlığına Bayram KARASU üyeliklere de  Ziya KALAFAT, Kadir Serkan ATILGAN ve Tunç TÜRKOĞLU seçildi.

 

Genel Kurul’da açılış konuşması yapan 13. Dönem Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanı Kadir Gürkan yaptıkları çalışmaları anlattı. Gürkan,  “2005 yılından beri Şubemizce gerçekleştirilen Tıbbi Cihazlar İmalat Sanayi kongresi bu dönemde gerçekleştirilemedi. Ancak daha önceki yıllarda gerçekleştirilen kongrelerdeki sonuç bildirgelerin adım adım hayata geçirildi. Samsun Medikal Sanayi Kümelenme Derneği (MEDİKÜM) ve Bafra ilçemizde Medikal Organize Sanayi kurulumunda odamızın destekleri vardır.  , Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, Samsun Teknopark A.Ş., Bafra Ticaret ve Sanayi Odası, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Sağlık Endüstrisi İşverenleri Sendikası kuruluşlarının hissedar olduğu MEDİCLUST kurumunun kuruluşunda; Odamız, mevzuatı gereği hissedar olamamakla birlikte önemli rol oynamıştır.” Dedi.

 

Genel Kurul gündemi gereği Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubenin 2016-2017 Çalışma Programı Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail YOLAYDIN tarafından Genel Kurula sunulmuştur.

 

2018-2019 Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu ve Genel Merkez Delegeliği’ne aday olan üyelerin seçimi 14 Ocak 2018 tarihinde Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Hizmet Binasında yapıldı.

Yeni yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

 Kadir GÜRKAN,

 Özkan ER,

Nail YOLAYDIN,

Bekir AKARSU,

Ayşe ÜNSAL KIRAN,

 Mehmet Aytaç TAYGAL

 Mehmet SARAÇOĞLU

 

YEDEK ÜYELER:

 Ömer YARDIMCI,

Umut Gökmen AKKUŞ,

Özgün MERAL,

 Buse ZARALIOĞLU,

Erdi YILDIRIM,

 Ali DİNLER

 Nuri ÖZDOĞAN 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Makina, Mühendisleri, Odası’nda, Kadir, Gürkan, güven, tazeledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı =file_get_contents('http://anti-adblock.adnow.com/aadbAdnow.php?ids=863862,863864,863865');