Haber Detayı
29 Mart 2022 - Salı 17:21 Bu haber 846 kez okundu
 
Memleket Partisi'nden Karadeniz Hayat'a Ziyaret
Memeleket Partisi Samsun İl Başkanı Recep Kılıç ve Yönetim Kurulu üyeleri, Karadenizhayat.com Genel Yayın Yönetmeni Coşkun Özbek'i ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Memleket Partisi'nden Karadeniz Hayat'a Ziyaret

 

Ziyarette Memleket Partisi İl Başkanı Recep Kılıç'a, İl Başkan Yardımcıları Uğur Demirsoy, Rüstem Kara, Yeşim Kadıoğlu , Güven Sevinç, Mualla Bölükbaşı, İlkadım İlçe başkanı  Mahir İncedayı da eşlik etti.

Recep Kılıç ve Yönetim Kurulu üyeleri, Memleket Partisinin çalışmaları, örgütlenme anlayışı ve seçimle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

CoşkunÖzbek'in sorularını cevaplandıran İl Başkanı Recep Kılıç, "Memleket Partisi olarak kamuoyu yoklamalarının çok üzerinde oy alacağız. Partimiz ve kadrolarımızla Genel Başkanımız Muharrem İnce ile birlikte seçime hazırız. Yürkiye'de parti tüzüğünde kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yapan ve Genel Başkan Adaylarını bizzat üyelerin belirlediği tek partiyiz.

Kadın adaylar talepte bulundukları takdirde fermuar sistemi olarak adlandırdığımız sistemle parti yönetimlerinde ve adaylık sıralamalarında mutlaka eşit olarak yer alacaklar. Biz de Samsun'da partimizin güçlenmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Genel Başkanımız Muharrem İnce herhangi bir aksaklık yaşanmazsa 19 Mayıs'ta Samsun'da olacak ve önce basın mensuplarının sorularını cevaplandıracak." dedi.

Coşkun Özbek de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi,.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Memleket, Partisi'nden, Karadeniz, Hayat'a, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı