Haber Detayı
10 Eylül 2021 - Cuma 14:32 Bu haber 1459 kez okundu
 
Meral Akşener Ömer Süslü'yü Evinde Ziyaret etti
Bir dizi ziyaret için Samsun'a gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi ve Samsun Kurucu İl Başkanı, İYİ Parti GİK Üyesi Ömer Süslü'yü evinde ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Meral Akşener Ömer Süslü'yü Evinde Ziyaret etti

Samsun'a her gelişinde Ömer Süslü'yü mutlaka ziyaret eden Meral Akşener bu kez de geleneği bozmadı ve büyük bir vefa örneğini sürdürerek Ömer Süslü'yü evinde ziyaret etti.

 

Akşener'in ziyaretine İYİ Parti Atakum İlçe Başkanı Selen Gülhan Çam, Tekkeköy İlçe Başkanı Gülay Aydın ve bazı meclisüyeleri ve partililer de eşlik etti.

 

İYİ Parti Kurucu Samsun İl Başkanı olan Ömer Süslü, 30 Mayıs 2018 tarihinde Ankara'da İYİ Parti'nin gerçekleştireceği milletvekili aday tanıtım toplantısına giderken,  içinde milletvekili adayı İbrahim Özyer ile birlikte 6 kişinin bulunduğu araç, şarampole yuvarlanmış, araçta buluan 6 kişiden 4'ü  yaralanmış, Milletvekili adayı İbrahim Özyer  kaza sonrası tedavi sürerken hayatını kaybetmişti.

 

İYİ Parti Samsun Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü de kaza sonrasında ağır yaralanmış ve uzun süren bir tedavi döneminin ardından taburcu edilmişti.

Hala tedavileri süren Ömer Süslü, İYİ Parti GİK üyeliğine getirilmişti.

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Meral, Akşener, Ömer, Süslü'yü, Evinde, Ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı