Haber Detayı
14 Nisan 2021 - Çarşamba 17:21 Bu haber 466 kez okundu
 
Mhp'den İhtiyaç Sahiplerine Ramazan Kolisi
Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı, İhtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere başlattığı Ramazan Kolisi kampanyasında yüzlerce ramazan kolisi toplandı.
YAŞAM Haberi
Mhp'den İhtiyaç Sahiplerine Ramazan Kolisi

Kampanya hakkında konuşan MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak,"Ramazan ayına girmeden önce ilçe başkanlıklarımız da komisyonlar oluşturduk, bu komisyonlar ile yardıma muhtaç ailelerimizi belirlemiştik. Oluşturduğumuz Kampanya ile de kendi aramızda yardımcı olmak isteyen dava arkadaşlarımıza ulaştık, sağolsunlar kayıtsız kalmadılar. Ramazan ayı girmeden belirlediğimiz ailelere Mahalle Başkanlarımız aracılığı ile dağıtımı sağladık, şu anda arkadaşlarımız hem dağıtım yapıyor hemde yeni ihtiyaç sahiplerini belirlemeye çalışmaktadır." dedi.
 
Dava Arkadaşlarıma Teşekkür Ediyorum.
 
Karapıçak konuşmasının devamında,"Bu Pandemi döneminde belkide kendi işine, ailesine ayırmadığı zamanı İhtiyaç sahiplerine yardım götürmek için koşan değerli dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. "Komşusu açken tok yatmak" sözünün yüce Türk Milletinin fıtratında olmayan bir kavram olduğunu açıkça göstermiştir. Bu vesile ile Ramazan ayımızın Türk İslam Alemine huzur, sağlık, hayır getirmesini; yapmış ve yapacak olacağımız ibadetlerimizin, dualarımızın kabul olmasını Allah'tan niyaz ederim." diye konuştu.
Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Mhp'den, İhtiyaç, Sahiplerine, Ramazan, Kolisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı