Haber Detayı
18 Mart 2020 - Çarşamba 16:50 Bu haber 1079 kez okundu
 
MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak'tan Sağlık Çalışanlarına Teşekkür
Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak Samsunlu sağlık çalışanlarına yaptığı açıklamada teşekkür etti.
SİYASET Haberi
MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak'tan Sağlık Çalışanlarına Teşekkür

 

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Çin merkezli olarak tüm dünyada baş gösteren ve ülkemizde de görülmeye başlayan Koronavirüs Kovid-19 salgını ile ilgili olarak basın açıklaması yaptı.

 

 Koronavirüs Kovid-19 salgınının ülkemizde alınan sıkı önlemlere rağmen  maalesef görülmeye başladığını belirten Karapıçak, " Bu salgın ile ilgili olarak Sağlık Bakanlığımızın çalışmaları Genel Merkezimiz nezdinde takip edilmektedir. Geçtiğimiz günlerde Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Edip Semih Yalçın teşkilatlara yönelik bir mesaj yayınladı.  Bizler de Samsun yerelinde Koronavirüs Kovid-19 salgını yakından takip ediyoruz. Bu çalışmalar ile ilgili olarak ilgili kurum ve kuruluşlardan günlük bilgi alıyoruz. Çalışmaları yürüten tüm kamu çalışanlarına, yöneticilerine ve mülki amirlere teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

SAĞLIK ÇALIŞANLARI TAKDİR EDİYOR, TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ

 

Sağlık çalışanlarının mesai mefhumu gözetmeden çalıştığını ifade eden MHP İl Başkanı Karapıçak, “Burada yükün büyüğü sağlık çalışanlarında. Doktorundan hemşiresine, memurundan hizmetlisine kadar tüm sağlık çalışanları bu süreçte büyük takdir toplamıştır. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Bizlere düşen görev ise devletimiz tarafından alına tedbirlere uymak ve uyarıları dikkate almaktır.

 

Önümüzde dikkat etmemiz gereken bir süreç var. Sağlık Bakanlığımız başta olmak üzere devletin ilgili kurumları gerekli tedbirleri almış, toplumu düzenli olarak şeffaf bir şekilde bilgilendirmektedir. Önümüzdeki süreç daha dikkatli olmamız gereken bir süreçtir. Umudumuz en kısa sürede ülkenin ve dünyanın normale dönmesidir.”diye konuştu.

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: MHP, Samsun, İl, Başkanı, Abdullah, Karapıçak'tan, Sağlık, Çalışanlarına, Teşekkür,
Yorumlar
Haber Yazılımı