Haber Detayı
18 Mart 2021 - Perşembe 17:49 Bu haber 1185 kez okundu
 
Milli Badminton Sporcularına moral ziyareti
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, milli sporculardan oluşan Gençlik ve Spor Kulübü Badminton takımını ziyaret ederek moral verdi.
SPOR Haberi
Milli Badminton Sporcularına moral ziyareti

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun'da seçmelere hazırlanan Badminton Milli Takımı'nı ziyaret etti.

 

23 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında Ankara Olimpik Hazırlık Merkezinde gerçekleştirilecek 17 Yaş Altı Badminton Milli Takım Seçmeleri için hazırlanan Gençlik ve Spor Kulübü Badminton takımına ziyarette bulanan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, antrenörlerden sporcuların gelişimi ile ilgili bilgi aldı.

 

Spor Kulübü Başkanı Süleyman Demirtaş’ın da yer aldığı ziyarette badminton takımından başarı sözü isteyen Başkan Demir, daha sonra sporcularla karşılıklı maç yaptı.


Sporun hayat boyu sağlıklı ve kaliteli yaşama etkisine dikkat çeken Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Şehrimizin değeri olan sporcularımıza destek olmaya devam edeceğiz. Sporcularımız başka illere gitmek zorunda kalmayacak. Bunun yanında yeni çocuk ve gençlerimizin spora kazandırılması için gereken çalışmaları yapacağız” ifadelerini kullandı.


Sporcular, seçmeler sonrası Eylül ayında Slovanya’ da yapılacak olan 17 Yaş Altı Avrupa Badminton Şampiyonasına katılmaya hak kazanacak.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Milli, Badminton, Sporcularına, moral, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı =file_get_contents('http://anti-adblock.adnow.com/aadbAdnow.php?ids=863862,863864,863865');