Haber Detayı
12 Aralık 2018 - Çarşamba 11:05 Bu haber 2483 kez okundu
 
Milli Teknoloji Zirvesi 13 Aralık'ta Samsun'da başlıyor
Teknolojinin kalbinin atacağı Milli Teknoloji Zirvesi 13 - 14 Aralık'ta Teknoloji ve Sanayi Bakanı Mustafa Varank'ın katılımıyla Samsun Üniversitesi ev sahipliğinde Samsun'da yapılacak.
BİLİM-TEKNOLOJİ Haberi
  Milli Teknoloji Zirvesi 13 Aralık'ta Samsun'da başlıyor

Samsun Üniversitesi'nin ev sahipliğinde iki gün boyunca 19 Mayıs Gençlik Kampı'nda yapılacak olan Milli Teknoloji Zirvesi birçok konu ve konularıyla kendinden söz ettirecek.

 

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın Teknoloji Zirvesinin ikinci gününde düzenlenecek olan  sertifika törenine katılması bekleniyor. Yapılacak olan Milli Teknoloji Zirvesiyle  ileri teknolojinin ülkemizde geliştirilmesine yönelik çalışmalar için gençlerin teşvik edilmesi ve geleceğin katma değerli ürünlerinin ülkemize kazandırılmasının, milletimize katkılarının bilimsel olarak ortaya konulması hedefleniyor. 


Samsun Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın, yaptığı açıklamada böyle büyük bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek tüm teknoloji severleri ve tüm Samsunluları 13-14 Aralık tarihlerinde Milli Teknoloji Zirvesine davet etti.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: , , Milli, Teknoloji, Zirvesi, 13, Aralık'ta, Samsun'da, başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı