Haber Detayı
14 Aralık 2018 - Cuma 12:14 Bu haber 2535 kez okundu
 
NORTH POİNT SAMSUN'a Türkiye’nin En İyi Karadeniz Bölgesi Şehir Oteli Ödülü
POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) Resmi Yayını GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından düzenlenen Quality Management 2018 'de NORTH POİNT SAMSUN Türkiye’nin En İyi Karadeniz Bölgesi Şehir Oteli seçildi.
TURİZM Haberi
NORTH POİNT SAMSUN'a Türkiye’nin En İyi Karadeniz  Bölgesi Şehir Oteli Ödülü


Turizm sektöründe yönetim kalitesinin önemini vurgulamak amacıyla  POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) Resmi Yayını GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından 2010 yılında başlatılan Quality Management 2018 Ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl ki iki aşamalı oylama anketine katılan  toplam 99 bin 93 ziyaretçi şampiyonları belirledi. NORTH POİNT SAMSUN Türkiye’nin En İyi Karadeniz  Bölgesi Şehir Oteli seçildi.

 “Türk Turizminin enleri” nin seçildiği  ödül anketinde bu sene Sheraton Hotel Samsun, Anemon Samsun, Dedeman Trabzon, North Point Hotel Samsun, Babilon Hotel Rize, Double Tree Hilton Trabzon otelleri finale kaldı.
Yapılan oylama sonucunda NORTH POİNT SAMSUN Türkiye’nin En İyi Karadeniz  Bölgesi Şehir Oteli Ödülü'ne layık görüldü . 


GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin, POYD Resmi Yayını, iki aşamalı oylama sistemiyle oluşturduğu, 14 Dalda 56 farklı kategoride turizmin en iyilerinin seçildiği QM AWARDS 2018 Ödülleri ,  13 Aralık 2018 tarihinde Titanic Deluxe Golf Belek’te düzenlenen ihtişamlı ödül töreniyle  sahiplerine takdim edildi.  Türkiye’nin En İyi Karadeniz  Bölgesi Şehir Oteli Ödülünü NORTH POİNT Oteller Genel Müdürü ve KATİD ( Karadeniz Turizm İşletmeleri Derneği) Başkanı Murat Toktaş aldı. 

 

Görkemli bir törenle sahiplerini bulan POYD Gala Gecesi’nde gerçekleşen QM Ödül törenine, T.C.  Dış İşleri Bakanı  Mevlüt Çavuşoğlu ve T.C Kültür ve Turizm Bakanı Sn. Mehmet Ersoy ve  ödülünü almak üzere TÜRSAB Başkanı  Firuz Bağlıkaya’ da  katıldı. Geceye,  Antalya Bürokrasi ve iş dünyasının önde gelen isimleri, Turizm Sivil Toplum Örgüt Başkanları, Turizm Yatırımcıları, Türkiye’nin dört bir yanında gelen  turizm profesyonelleri  büyük ilgi gösterdi. 


İki aşamalı oylama anketi, toplam 99 bin 93  ziyaretçi ile rekor kırdı. Bu muhteşem ödül töreni seremonisi,  Ulusal kanal olan V TV’de  15 Aralık Cumartesi akşamı  20.00’da ekranlarda izleyicilerle buluşacak.


“Quality Management AWARDS“ ; Kalite Yönetim Ödülleri hakkında;

Bu yıl 9.su gerçekleşen“Quality Management AWARDS“ ; Kalite Yönetim Ödülleri, QM ÖDÜLLERİ turizmde ‘Kaliteyi Yönetmenin’ önemini vurgulamak amacıyla GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nce  ( POYD- Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği  Resmi Yayını) düzenlenen Türk Turizminin en kapsamlı ödül törenidir. 

 İKİ AŞAMALI OYLAMA SİSTEMİ İLE ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Her yıl kasım – aralık aylarında www.qmawards.com ve www.gmdergi.com siteleri üzerinden oylama ile  başlayan ve aralık ayı içerisinde gerçekleşen “Quality Management” ödülleri, iki aşamalı sistemden oluşuyor.  İlk aşamada genel adaylar kamuoyuna sunuluyor, adayların aldığı oylara göre belirlenmiş nihai liste tekrar oylanıyor.  Yaklaşık 100 bin turizm endüstrisi profesyonelinin, çalışanlarının, üyelerinin ve yatırımcılarının katılımıyla gerçekleştirilen QM oylaması;  turizm endüstrisine e-posta, www.qmawards.com ve www.gmdergi.com online siteleri üzerinde yer alan oylama linki ile ulaştırılıyor.  Oylamalar sonucunda oluşan nihai adaylar değerlendirilerek, kazananlar belirleniyor..

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: NORTH, POİNT, SAMSUN'a, Türkiye’nin, En, İyi, Karadeniz, , Bölgesi, Şehir, Oteli, Ödülü,
Yorumlar
Haber Yazılımı