Haber Detayı
18 Ağustos 2016 - Perşembe 11:20 Bu haber 2253 kez okundu
 
Rektör Bilgiç’ten Rektör Adaylarına Yemek Jesti
OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait BİLGİÇ OMÜ’de istişare heyeti oluşturacaklarını ve ortak akıl sürecini yaşama geçirmeyi düşündüklerini söyledi.
EĞİTİM Haberi
Rektör Bilgiç’ten Rektör Adaylarına Yemek Jesti

“Ortak Akıl Sürecini Hayata Geçirmek istiyoruz”Ondokuz Mayıs Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç seçimde aday olan öğretim üyeleri ile akşam yemeğinde buluştu. 

Rektör adaylarının  yanı sıra Rektör Yardımcıları ve bazı öğretim üyelerinin de katıldığı yemekte  konuşan Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç "Üniversitemizde gerçekleşen rektörlük seçiminde aday olan siz değerli arkadaşlarımızla bir araya gelerek üniversitemizin geleceğini planlamada geliştirdiğiniz değerli fikirlerinizden istifade etmek istedik. Bizi kırmayıp davetimize icabet ettiğiniz için teşekkür ederim. Ülkemizin zor zamanlardan geçtiği şu günlerde yüreği Türkiye için çarpan bütün öğretim üyelerimizi kucaklayacağız, herkesin desteğini almak arzusundayız. Sizin katılımınızla bir istişare heyeti oluşturmayı, belli periyotlarda bu heyet vasıtasıyla değerli birikiminizden faydalanmayı istiyorum.” dedi.

Ortak akıl sürecini hep birlikte hayata geçirmek istiyoruz
Herkese kapılarının açık olduğuna vurgu yapan Rektör Bilgiç , “Bir taraftan oluşturacağımız istişare heyeti diğer taraftan telefonum ve çalışma odam size her zaman açık olacaktır. Dolayısıyla ortak akıl sürecini hep birlikte hayata geçirebileceğiz. Rektör olarak ben hizmet etmeye, hizmete vesile olmaya talibim, beni ve arkadaşlarımı desteğinizle yalnız bırakmazsanız memnun olurum. Katılımınız için tekrar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu toplantıya, şehir dışında olmaları sebebiyle katılamayan aday 2 arkadaşımız da ilerideki toplantılara katılacaklarını belirterek teşekkür ettiler. Bunu da belirtmek istedim.” Diye konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Rektör, Bilgiç’ten, Rektör, Adaylarına, Yemek, Jesti,
Yorumlar
Haber Yazılımı