Haber Detayı
15 Mayıs 2021 - Cumartesi 17:58 Bu haber 190 kez okundu
 
SAMKON’dan Kavak Belediyesi’ne ziyaret
SAMKON Genel Başkanı Kaya Aşcı ve Yönetim Kurulu üyeleri Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’nu ziyaret etti.
YEREL YÖNETİM Haberi
SAMKON’dan Kavak Belediyesi’ne ziyaret

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “ Gurbetteki Samsunluların üst çatısı olan SAMKON’un her zaman yanında olacağız” dedi.

 

 

Geçtiğimiz ay yapılan kongrede Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanlığı görevine seçilen Kaya Aşcı ve Yönetim Kurulunun yaptığı ziyarette konuşan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “Gurbetteki hemşerilerimizin birlik ve dayanışma içinde kenetlenerek Samsun’un güçlenmesi ve tanıtımı için yaptıkları çalışmalar göğsümüzü kabartıyor” dedi.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu Genel Başkanı H.Kaya Aşcı ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini sunarak çalışmalarında başarılar dileyen Sarıcaoğlu, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da SAMKON’un her zaman yanında ve destekçisi olacaklarını söyledi.

Kavak’ta yaptıkları çalışmalar hakkında da konuk yönetimi bilgilendiren Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu,’’ İlçemizde karşılıklı dostluk, kardeşlik, iyilik ve yardımlaşma duygusu içinde gönül belediyeciliği yaparak yerel yönetim anlamında hizmetin en iyisini vermek için çalışıyoruz. İlçe olarak dünden bugüne çok mesafe aldık. Hayat bulacak projelerimiz ve gelişen sanayimizle yarınımız çok daha güzel olacak.’’ dedi.

SAMKON’unTrakya, Marmara, Ege, Akdeniz, Çukurova, Avusturya, Almanya, Hollanda temsilcilikleri ile hemşerilerini dünyanın her tarafında temsil eden Türkiye’nin ilk hemşeri konfederasyonuveSamsun’un en üst Çatı kuruluşuolduklarını ifade eden Kaya Aşcı’da,”Bu güne kadar hep güzel işlere imza attık. Bundan sonra da atmaya devam edeceğiz.Değerli Belediye Başkanımıza yapacağı çalışmalar ve projelerinde kolaylıklar diliyoruz. Her şey Samsun için. Bizim sevdamız Samsun’dur. Bu vesile ile Tüm Samsunlu ve ülkemizin güzel insanlarının mübarek Ramazan Bayramlarını tebrik ediyoruz.’’dedi.

Ziyarete ayrıca SAMDEF Genel Başkanı Metin Şenel, ASİYAD Genel Başkanı Osman Yılmaz, SAMKON Spordan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Berati Olgun, SAMFED Başkanı Hasan Liman, SAMKON Yönetim Kurulu Üyeleri Savaş Gömeç, Tütüncü,İbrahim Baş,Ahmet Kocabaş. ASTAŞ JUKİ Koordinatörü Mehmet Aşcı, Emekli Bürokrat Emin Sipahi, Spor Program Yapımcısı Hüseyin Karataş katıldı.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: SAMKON’dan, Kavak, Belediyesi’ne, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı