Haber Detayı
23 Ağustos 2020 - Pazar 12:50 Bu haber 998 kez okundu
 
Samsun “Alo 153 Kent Yönetim Merkezi” projesi tamamlandı
Samsunlular ve Büyükşehir Belediyesi arasında iletişim köprüsü görevi üstlenecek olan 'Alo 153 Kent Yönetim Merkezi Hizmet Binası' projesi tamamlandı.
YEREL YÖNETİM Haberi
Samsun “Alo 153 Kent Yönetim Merkezi” projesi tamamlandı

Samsunlular ile belediye arasında köprü görevi üstlenecek  'Alo 153 Kent Yönetim Merkezi’nin de  yatırım hamlelerine yönelik projelerden biri olduğunu dile getiren Başkan Demir, 2 katlı olarak planlanan 'Alo 153 Çağrı Merkezi Hizmet Binası' projesi ile amaçlarının şehirdeki kent hayatını daha konforlu hale getirmek ve vatandaşın taleplerini daha çabuk çözüme kavuşturmak olduğunu ifade etti.

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Her alanda halkımıza konforlu bir kent hayatı sunmak için çalışıyoruz. Bu kapsamda hazırladığımız projelerden biri de Alo 153 Kent Yönetim Merkezi. Bu merkez kendisine ulaşan tüm sorun, görüş ve talepleri çözülmesi için ilgili birimlere ileten ve takibini yapan koordinasyon merkezi olacak.

 

 17 ilçe ve bağlı köylerde bulunan vatandaşlarımız istedikleri zaman merkeze ulaşabilecek. Asfalttan altyapıya, kanalizasyondan içme suyuna, toplu taşıma araçlarından fırın denetimine, yol ve kaldırımdan, park ve bahçelere, mezarlık ve cenaze defin işlemleri ve belediyeyi ilgilendiren diğer bütün sosyal ve kültürel hizmetlere kadar birçok talep, şikayet ve önerilerini ‘Alo 153 Kent Yönetim Merkezi’ hattını arayarak iletebilecekler. Tüm derdimiz çağdaş iletişim teknolojilerinden en ileri düzeyde faydalanıp vatandaşımıza daha kaliteli ve hızlı hizmet sunmak" dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, “Alo, 153, Kent, Yönetim, Merkezi”, projesi, tamamlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı =file_get_contents('http://anti-adblock.adnow.com/aadbAdnow.php?ids=863862,863864,863865');