Haber Detayı
10 Nisan 2021 - Cumartesi 20:52 Bu haber 941 kez okundu
 
Samsun Atasam 'dan Emniyet Müdürü'ne Polis Haftası Ziyareti
Atasam Atakum Tıp Merkezi Genel Müdürü Birsen Öztürk ve Atasam Derebahçe Hastanesi Genel Müdürü Emel Irmak Atay Türk Polis Teşkilatı'nın 176. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Samsun Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal'ı makamında ziyaret etti.
SAĞLIK Haberi
Samsun Atasam 'dan Emniyet Müdürü'ne Polis Haftası Ziyareti

10 Nisan 1845 yılında temelleri atılan Polis Teşkilatı'nın bu yıl 176. yıl dönümü kutlanıyor.
 
 
Her yıl 6-12 Nisan tarihleri de Polis Haftası ilan edildi. Polis Haftası ve Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 176. Yıldönümü nedeniyle Atasam Atakum Hastanesi Genel Müdürü Birsen Öztürk ve Atasam Derebahçe Hastanesi Genel Müdürü Emel Irmak Atay , Kurumsal İletişim Müdürü Süleyman Öz ile birlikte Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal'ı ziyaret etti.
 
 
Birsen Öztürk ziyaret ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, "10 Nisan 1845’te kurulan emniyet teşkilatımız  176 yıldır gurur kaynağımız olmuştur. Türk Polis Teşkilatı  ülkenin dört bir yanında güven ve huzur ortamını sağlamıştır.  Ülkemizin ve Samsun'un güvenliği, vatandaşlarının huzur içerisinde yaşamını sürdürmesi güvenlik birimlerimizin  fedakarca çalışmaları ile sağlanabilmektedir.
Biz de Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 176. Yıldönümü ve Polis Haftası nedeniyle Samsun İl Emniyet Müdürümüze bir ziyaret gerçekleştirdik ve tüm güvenlik güçlerimize teşekkür ederek saygı, şükran ve minnetlerimizi ilettik, polis haftalarını kutladık." dedi.
Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Samsun, Atasam, 'dan, Emniyet, Müdürü'ne, Polis, Haftası, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı