Haber Detayı
03 Nisan 2022 - Pazar 18:18 Bu haber 513 kez okundu
 
Samsun Bayındır Memur-Sen’de İsa Çolak Güven Tazeledi
Bayındır Memur-Sen Samsun Şube Başkanlığı 3. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Tek aday olarak tek liste ile seçime giren mevcut Başkan İsa Çolak güven tazeledi.
SİVİL TOPLUM Haberi
Samsun Bayındır Memur-Sen’de İsa Çolak Güven Tazeledi

Bayındır Memur-Sen Samsun Şube Başkanlığı Tapu ve Kadastro X.(Samsun)  Bölge Müdürlüğü konferans salonunda yapılan 3. Olağan Genel Kurulunda Şube Başkanı İsa Çolak, tek aday listesi ile çıktığı kongrede 2. kez Şube Başkanı olarak seçilerek güven tazeledi.

 

Kongreye çok sayıda üye ve delegenin yani sıra Memur Sen Konfederasyona bağlı sendikaların yönetim kurulu üyeleri ile çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri de katıldı.

 

 

Bayındır Memur-Sen Samsun Şube Başkanı İsa Çolak  yaptığı konuşmada,  göreve geldikleri günden yana hep üyelerinin yanlarında olduklarını belirterek, “Bayındır Memur Sen olarak her zaman üyelerimizin yanında olmayı şiar edindik. Çeşitli kurullarda haklarını en iyi bir şekilde savunmaya gayret ve çaba sarf ettik. Haklı olduğumuzu da birçok defa ispat ettik. Her zaman da çözüm odaklı çalıştık. Bugün, bunun haklı gururunu yaşamaktayız. Biz insan onurunu koruyan, kardeşçe yaşamayı ve adil bölüşmeyi hedef tutan, üyelerinin hakkını gözeten bir sendikacılık yapıyoruz. Ülkemizin gelecekteki menfaatleri ne ise, sendikamızın da amaç ve gayesi bundan başka bir şey değildir.

 

Kıymetli üyelerimiz ile birlikte hiç durmadan ve yılmadan hedeflerimiz doğrultusunda mücadele etmeye, üyelerimizin haklarını savunmaya ve korumaya devam edeceğiz. Bu şekilde de daha büyük başarılara imza atmış olacağız.   Doğru nerede ise biz hep birlikte orada olacağız. Mesuliyet ve yükümlülüğümüzün ağır olduğunun bilincindeyiz. 2018 yılında göreve geldiğimiz günden bugüne birçok hakkı, mücadele ederek ve bu mücadelenin sonun da birçok kazanımlar elde ettik. Aynı şekilde bundan sonra da bu kazanımların üzerine yenilerini ekleyerek çıtamızı daha da yükselteceğiz” dedi.

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, Bayındır, Memur-Sen’de, İsa, Çolak, Güven, Tazeledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı