Haber Detayı
18 Mart 2021 - Perşembe 17:43 Bu haber 1248 kez okundu
 
Samsun Büyükşehir Belediyesi e-dergi’sini tanıttı
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Türkiye’nin video ve ses içerikli kurumsal ilk interaktif dergisi Samsun-e Dergi’sini düzenlenen basın toplantısında gazetecilere tanıttı.
YEREL YÖNETİM Haberi
Samsun Büyükşehir Belediyesi e-dergi’sini tanıttı

Sanat, tarih, kültür, turizm, edebiyat, sosyal yaşam ve sporda şehrin tüm özelliklerini sanal dergiyle tanıtmayı hedefleyen belediye, teknik ve içerik çalışmalarına 6 ay önce başlanan Samsun-E Dergi’nin ilk sayısı yayın hayatına başladı.

 

Belediyenin basın birimi tarafından yazılımı ve içeriği oluşturulan elektronik dergi, medya mensuplarına tanıtıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir başkanlığında Ömer Halis Demir Çok Amaçlı Salon’da yapılan basın toplantısına Genel Sekreter İlhan Bayram, Genel Sekreter Yardımcısı Şenol Yıldız, Zennube Albayrak ve Ali Seyfi Küçükgöncü, daire başkanları ile çok sayıda gazeteci katıldı.

 

Tanıtım toplantısında 148 sayfalık Samsun-E Dergi’nin ilk sayısını gazetecilerin beğenisine sunan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, SBB TV ile birlikte e-derginin tanıtım konusunda başarılı çalışmalar gerçekleştireceğini belirti. İnternet yayını yapacak Samsun Şehir Gazetesi’ni de yakın zamanda yayın hayatına başlayacağını açıklayan Başkan Demir, “Ülkemizin en güzel şehri olan Samsun’un tanıtımı için yayıncılıktaki yatırımlarımıza devam ediyoruz.

 

SBB TV, E-Dergi ve yakında yayına başlayacak Samsun Şehir Gazetesi’ni belediye olarak kendi personellerimizle hazırladık. Tanıtım noktasındaki çalışmaları da basın birimimizdeki çalışanlarımız gerçekleştiriyor. Bu yatırımları, belediye hizmetlerinin duyurulması için değil, şehrimizin tanıtımı için yapıyoruz.  Samsun’a hayırlı uğurlu olsun“ dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, Büyükşehir, Belediyesi, e-dergi’sini, tanıttı,
Yorumlar
Haber Yazılımı =file_get_contents('http://anti-adblock.adnow.com/aadbAdnow.php?ids=863862,863864,863865');