Haber Detayı
07 Haziran 2021 - Pazartesi 09:31 Bu haber 1501 kez okundu
 
Samsun'da İYİ Partililerden Çevre Temizliği
İYİ Parti Samsun İl ve ilçe Teşkilatları, İYİ Parti Samsun Doğa ve Çevreden Sorumlu İl Başkan Yardımcı Birsen Öztürk'ün koordinasyonu ile Samsun'da Atakum, Tekkeköy ve Yakakent'te Çevre temizliği yaptı.
SİYASET Haberi
Samsun'da İYİ Partililerden Çevre Temizliği


Etkinliğe, İYİ Parti Doğa ve Çevreden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Birsen Öztürk, yönetim kurulu ve divan kurulu üyeleri, İYİ Parti Doğa ve Çevre Politikaları Komisyon Üyeleri,  Atakum İlçe Başkanı Selen Gülhan Çam, Canik İlçe Başkan Yardımcısı Turgay Özel ve merkez ilçelerden çok sayıda çevre dostu üye ile katıldı. 

 


  Samsun İyi parti Doğa ve Çevreden sorumlu il başkan yardımcısı Birsen Öztürk,  Samsun il başkanlığı yönetim kurulu ve divan kurulu  üyeleri,  İyi parti Doğa Ve Çevre Politikaları komisyon üyeleri,  Atakum ilçe başkanı Selen Gülhan Çam, Canik ilçe başkan yardımcısı Turgay Özel ve merkez ilçelerden çok sayı da çevre dostu üye ile katıldı. 

 

Aynı saatlerde Tekkeköy Costal sahilinde  bir araya gelen Tekkeköy ilçe başkanı Gülay Aydın,  Tekkeköy ilçe meclis üyesi  Halil İnci, Çarşamba ilçe başkanı Turhan Yazıcı, Terme ilçe başkanı Ata Sefer Ayyıldız,  Salıpazarı ilçe başkanı Şakir Şahin, Ayvacık İlçe başkanı İlmiza Atmaca ve çok sayıda teşkilat üyesi ile çok sayıda partili sahil temizliğine katkı sağladı. 

 


 Yakakent Çam Gölü piknik alanında bir araya gelen Yakakent ilçe başkanı Hamza  Yakupoğlu,  Alaçam ilçe başkanı Dursun Ayvaz, 19 Mayıs İlçe Başkanı Uğur Yaman, Atakum ilçe meclis üyesi Av. Fikret Can Demir, Bafra ve diğer ilçe teşkilatları ve çok sayıda partililerden oluşan iyi partili çevre dostları günün önemine dikkat çektiler.

 

 İYİ Parti Samsun Doğa ve Çevreden Sorumlu İl Başkan Yardımcı Birsen Öztürk  “Dünyamız   her geçen gün bizlerin oluşturduğu çevre kirliliği nedeniyle yok olmakta ve bize sunduğu imkanlar hızla tükenmektedir. Onu yeniden kazanmak için ilk adımın farkındalık olacağı fikrinden yola çıkarak çevreye olan duyarlılığı artırarak gelecek nesillere nefes alabilecek temiz bir miras bırakmak istiyoruz "dedi.  İYİ Parti üyeleri, Tekkeköy ve Atakum'da çevre temizliği yaptı. Partililer, 'Temiz çevre' mesajı verdi. 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun'da, İYİ, Partililerden, Çevre, Temizliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı