Haber Detayı
17 Kasım 2018 - Cumartesi 13:12 Bu haber 3539 kez okundu
 
Samsun MMO ile AMERICANLIFE Yabancı Dil Protokolü imzaladı
Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube ile Americanlife Dil Okulları Üyelerimize, 1.Derece yakınlarına ve Öğrenci Üyelerine yönelik protokol imzaladılar.
EĞİTİM Haberi
Samsun MMO ile AMERICANLIFE  Yabancı Dil Protokolü imzaladı

Protokol, Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail YOLAYDIN ve Americanlife Dil Okulları Satış Müdürü Canan KAYA tarafından Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Hizmet Binası’nda imzaladılar.

 

İmzalanan protokol gereği Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Üyeleri, 1. Derecede yakınları ve öğrenci üyelerinin katılım sağlayacağı Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Çocuklar için özel olarak hazırlanmış Yabancı Dil Programlarını liste fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır.

 

Protokolle ilgili olarak basına bilgi veren Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail YOLAYDIN “Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube olarak üyelerine yönelik sürdürdükleri çalışmalarda üye ve çocuklarına yönelik olarak eğitim alanında da Americanlife Dil Okulları ile protokol imzaladıklarını ve Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi’nin kurumlarla işbirlikleri ve ortak çalışmalarının artarak devam edeceğini,” söyledi.

 

Americanlife Dil Okulları Satış Müdürü Canan KAYA “Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube ile yapılan protokol ile oda üyeleri, 1. Derece yakınları, çocuklarına ve öğrenci üyelerine kaliteli yabancı dil eğitim hizmeti verileceğini” söyledi

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Samsun, MMO, ile, AMERICANLIFE, , Yabancı, Dil, Protokolü, imzaladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı =file_get_contents('http://anti-adblock.adnow.com/aadbAdnow.php?ids=863862,863864,863865');