Haber Detayı
16 Şubat 2020 - Pazar 20:04 Bu haber 8175 kez okundu
 
Selen Gülhan Çam, İYİ Parti Atakum İlçe Başkan Adaylığını Açıkladı
İYİ Parti Atakum ilçe Başkanı Av. Selen Gülhan Çam, 23 Şubat Pazar Günü yapılacak olan olağan gelen kurulda tekrar ilçe başkan adayı olduğunu açıkladı.
SİYASET Haberi
Selen Gülhan Çam, İYİ Parti Atakum  İlçe Başkan Adaylığını Açıkladı

Av. Selen Gülhan Çam, İYİ Parti Atakum İlçe Başkanlığı’nda partililer ve belediye meclis üyelerinin katıldığı toplantıda adaylık açıklaması yaptı.

 

NAMUSLU VE DÜRÜST SİYASET YAPTIĞIMIZI GÖSTERDİK

 

Basın açıklaması öncesi parti binasında meşalelerle karşılanan Çam, özgeçmişini okuyarak başladığı açıklamasında, “ Siyasi geçmişi olan Atakumlu bir ailenin kızı olmakla birlikte, aktif siyasi hayatıma 2014 yerel seçimlerinde meclis üyesi adayı olarak başladım. Sayın Genel başkanımızın takdiri ile 2017 yılında İYİ Parti Atakum Kurucu İlçe Başkanı olarak atandım. Daha sonra 1. Olağan kongrede  İlçe başkanı olarak seçildim.

 

İYİ Parti Türk siyasetine İYİ gelmiş bir partidir. Onca badire atlattık, binbir yalana, iftiraya, desiseye göğüs gererek bu günlere geldik. Biz sayın genel başkanımızın elimize verdiği bebeği Atakum’da  büyüttük. O bebek yürümeye başladı. Genel seçimlerdeki ve yerel seçimlerdeki başarımız o bebeğin yürüdüğünün göstergesidir. Bu memlekette namuslu, dürüst siyaset yaptığımızı gösterdik.” Dedi.

 

GENÇLERE VE KADINLARA YETKİ VEREREK YOLA DEVAM EDECEĞİZ

 

Gençlerle ve kadınlarla birlikte, onlara yetki vererek yola devam etmek istediklerini ifade eden Selen Gülhan Çam,” Partimizin kuruluş amacı ve geleceğe olan inancını ve omurgasını bozmadan, daha da zenginleşmesini sağlayarak, siyasi üretimini çok daha genişleterek, parti içi işleyiş ve demokrasi taleplerini büyüterek hizmet etmek, genel prensibimiz olacaktır.

 

Birbirini değerli ve önemli kılan bir yaklaşımı hayati sayacağız. İYİ Parti’yi evi bilen, ocağı sayan herkesi sevgiyle kucaklayacağız. Bütün üyelerimizin görev alma, sorumluluk üstlenme konusundaki taleplerini yerine getireceğiz. Gençlerin performansı, kadınların zerafeti, üretimi, yoldaşlarımızın gayreti eksilmeyen umudumuz olacak. ” Diye konuştu.

 

 

 

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Selen, Gülhan, Çam,, İYİ, Parti, Atakum, , İlçe, Başkan, Adaylığını, Açıkladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı