Haber Detayı
12 Ocak 2018 - Cuma 11:37 Bu haber 1729 kez okundu
 
Terme’de sorunlar çözüme kavuşuyor
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz muhtarlarla buluşma programları kapsamında Büyükşehir Belediyesi Miliç Sosyal Tesisleri’nde bulunan Terme Evi’nde Termeli muhtarları ağırladı.
SİYASET Haberi
Terme’de sorunlar çözüme kavuşuyor


YETER Kİ ÜRETİN HER ZAMAN DESTEKLERİZ
Her ilçede düzenli olarak muhtarlarla bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın kinci durağı Terme oldu. Terme ilçesinde görev yapan mahalle muhtarlarına seslenen Başkan Yılmaz;”Kırsal kalkınmaya geçtiğimiz süreçte yaptığımız yatırım 4 milyon TL. Üretim Samsun’un doğu ilçelerinde genelde fındık üretiliyor. Ezberlenmiş üretimleri yapmaktan vazgeçin. Bunun için uzman,Profesör  gerekiyorsa getiririz. Siz yeter ki üretimi arttıracak hamleler yapın.” dedi.

TERME’DE SORUNLAR ÇÖZÜME KAVUŞUYOR
Terme ilçesinde geçmişten bugüne dek yaşanan yol sorunlarının hızlı bir şekilde çözülmeye devam ettiğini de vurgulayan Yılmaz, “Terme’de tıpkı Vezirköprü ilçemizde olduğu gibi şehir merkezine çok uzak olan mahallelerimiz var. Biz buralarla ilgili sorunları yerinde gidip inceliyoruz. Sosyal medyadan da vatandaşlarımız sıkıntılarını iletiyor. Buralarda yaşanan yol sorunlarını hava şartlarına göre en kısa zamanda çözüme kavuşturacağız. Benim şehrimde en merkezi yerdeki vatandaşımda, en ücradaki vatandaşımda aynı hizmeti alacak” diye konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör:
Etiketler: Terme’de, sorunlar, çözüme, kavuşuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı