Haber Detayı
18 Şubat 2020 - Salı 17:18 Bu haber 1690 kez okundu
 
Türk Telekom Atakum Müşteri Merkezi Yenilendi
Türk Telekom, yenilenen Atakum Müşteri Merkezini hizmete açtı.
BİLİM-TEKNOLOJİ Haberi
Türk Telekom Atakum  Müşteri Merkezi Yenilendi

Yeni müşteri merkezi yenilendi, operasyon modeli ve yetkinlikleri artırıldı, ürün ve hizmet portföyü geliştirildi.

 

Türk Telekom, Ofis Transformasyon Projesi ile kendine ait ofislerini Türk Telekom Müşteri Merkezleri’ne (TTMM) dönüştürüyor.

 

Proje kapsamında yenilenen Türk Telekom’un Samsun Atakum Müşteri Merkezi törenle hizmete girdi.  Açılış törenine; Türk Telekom CEO’su Ümit Önal’ın yanı sıra Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın ve diğer Türk Telekom yöneticileri ile yerel yönetimlerden ve mülki amirlerden de katılım sağlandı.

 

Yeni müşteri merkezi, çağdaş mağazacılık anlayışıyla; görsel ve mimari açıdan yenilendi. Operasyon modeli ve yetkinlikleri artırıldı, ürün ve hizmet portföyü geliştirildi. Bu sayede müşteri deneyimi ve hizmet kalitesi de arttı.

 

Türk Telekom Müşteri Merkezi’nde; en iyi müşteri deneyiminin sağlanması amacıyla, müşteriyle temas kurulmasından mobil hat, sabit telefon, sabit internet, çeşitli cihaz seçenekleri ve TİVİBU ürünlerinin satışına kadar birçok işlem gerçekleştiriliyor. Atakum Müşteri Merkezi yenilenen yüzü, deneyimli ofis kadrosu ve iş modelleri ile Samsun halkına hizmet vermeye devam edecek.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Türk, Telekom, Atakum, , Müşteri, Merkezi, Yenilendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı